Grand Theft Auto (GTA) Vice City Indir

Grand Theft Auto: Vice City Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Grand Theft Auto: Vice City 13 Mayıs 2003’te yayınlandı

Oyun hakkında

GTA Vice City’ye hoş geldiniz. 1980’lere hoş geldiniz. Büyük saçların, fazlalıkların ve pastel kıyafetlerin on yılı, bir adamın nasıl suç yığınının tepesine çıktığının hikayesini anlatıyor. Sahilden bataklıklara ve parıltılı gettoya uzanan devasa bir şehir olan Vice City, şimdiye kadar yaratılmış en çeşitli, eksiksiz ve canlı dijital şehirlerden biriydi. Açık dünya oyununu karakter temelli bir anlatımla birleştirdiğinizde, neşe ve aşağılama dolu bir şehre giriyorsunuz ve bunları istediğiniz zaman benimseme seçeneğine sahip oluyorsunuz. Tommy Vercetti, uzun bir maksimum güvenlik süresinden sonra Liberty City sokaklarına geri döndü ve eski patronu Sonny Forelli tarafından Vice City’ye gönderildi. Liberty City’de nüksetmesi konusunda anlaşılır bir şekilde gergindiler, bu yüzden güneye gitmek iyi bir fikir gibi görünüyordu. Ancak, Vice City’nin göz alıcı, hedonistik metropolüne geldiğinde işler sorunsuz gitmiyor. O tuzağa düşürüldü ve artık parası veya malı yok. Sonny parasını geri ister, ancak motorcu çeteleri, Kübalı gangsterler ve yozlaşmış politikacılar yoluna çıkar. Vice City’nin çoğu Tommy’nin ölmesini istiyor gibi görünüyor. Tek cevabı savaşmak ve şehri kendiniz ele geçirmek.

Grand Theft Auto: Vice City’yi İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Grand Theft Auto: Vice City indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Grand Theft Auto – Vice City.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Grand Theft Auto: Vice City klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Grand Theft Auto: Vice City ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Grand Theft Auto: Vice City Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’yi sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Microsoft® Windows® 2000 / XP
 • İşlemci: 800 MHz Intel Pentium III veya 800 MHz AMD Athlon veya 1.2 GHz Intel Celeron veya 1.2 GHz AMD Duron işlemci
 • Hafıza: 128 MB RAM
 • Grafik: DirectX 9.0 uyumlu sürücülere sahip 32 MB grafik kartı (“GeForce” veya daha iyisi)
 • DirectX sürümü: Microsoft DirectX® 9.0
 • Hard disk: 915 MB boş sabit disk alanı (grafik kartı DirectX doku sıkıştırmayı DESTEKLEMEZse + 635 MB)
 • Ses kartı: DirectX 9.0 ile ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?

Bunları da beğenebilirsin