Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition Indir (v1.0.0.14377)


Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition Ücretsiz İndirilen PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, 11 Kasım 2021’de yayınlandı.

Oyun hakkında

Bu ayın ilerleyen saatlerinde Rockstar Games çok özel bir yıldönümünü kutluyor: Oyuncuları yeni ve benzeri görülmemiş bir oyun anlayışıyla genişleyen, üç boyutlu Liberty City metropolüne getiren oyun Grand Theft Auto III’ün orijinal çıkışından bu yana 20 yıl geçti. özgürlük ve daldırma. Grand Theft Auto III sadece açık dünya türü için yeni bir yol açmakla kalmadı, serideki iki müteakip ve eşit derecede efsanevi girişi olan Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft ile birlikte Grand Theft Auto’yu kültürel bir fenomen olarak kurdu. Araç: San Andreas.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to GTA.The.Trilogy.Definitive.Edition.v1.0.0.14377.zip” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için alabileceğiniz 7-Zip’e sahip olmalıdır Burada).
  4. Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition Ücretsiz indirme

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition Ücretsiz İndirmeyi doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows10 64 bit
  • İşlemci: Intel Core i5-6600K / AMD FX-6300
  • Depolamak: 8 GB RAM
  • Grafik: Nvidia GeForce GTX 760 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
  • Depolamak: 34 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin