GTA San Andreas Indir PC Oyun


GTA San Andreas indir, web sitemizde en son PC sürümü ile birlikte mevcuttur. Hemen birkaç basit adımda tam Türkçe olarak oyunu hiçbir maliyet, ücret veya doğrulama olmadan indirin.

GTA San Andreas‘ı indirmek için aşağıdaki indirme düğmesine tıklamanız yeterlidir; sağlanan mümkün olan en iyi indirme yöntemini seçmek için ana indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Oyun sürümümüz dolu, her zaman güncelleniyor, tamamen Türkçe ve her zaman düşük kaliteli bir bilgisayarda bile mümkün olan en iyi Oyun İçi performansı verecek şekilde korunuyor!

İndirme seçim sayfasına yönlendirilmek için aşağıdaki düğmeyi tıklayın. Oradan, mümkün olan en iyi GTA San Andreas indir hızını elde etmek için farklı seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz.

GTA San Andreas PC Oyun özellikleri

Oyun versiyonumuzu indirmek, farklı benzer web sitelerinde bulamayacağınız birçok farklı özellikten yararlanmanızı sağlar! Bu özellikler web sitemizi benzersiz kılar ve GTA San Andreas indir oyun versiyonumuzu en iyi çevrimiçi paylaşılanlardan biri yapar!

 • GTA San Andreas tamamen Türkçe’ye çevrildi.
 • “Google Drive”, “Mediafire”, “Mega” gibi farklı popüler web sunucularından GTA San Andreas indir… Bu, mümkün olan en iyi indirme hızını elde etmenizi ve mümkün olan en kısa sürede oyunu oynamaya başlamanızı sağlar!
 •  Açık dünya oyunu: Bu, GTA San Andreas‘ı istediğiniz şekilde oynamanıza izin verecektir. Görevleri takip ederek oynayabilir veya sadece etrafta dolaşıp dünyayı keşfedebilir, araba soyabilir, özel oyuncu istatistiklerinizi geliştirebilirsiniz…
 • Birçok farklı görev ve görev. Aslında, Grand Theft Auto San Andreas‘ın popülerliğini kazanmasının en büyük nedenlerinden biri budur. Harika bir hikaye oluşturan ana görevleri takip edebilir veya daha iyi oyuncu istatistikleri geliştirmenize ve daha fazla deneyim ve kupa kazanmanıza yardımcı olabilecek ayrı yan görevleri takip edebilirsiniz.
 •  Kesinlikle beğeneceksiniz benzersiz grafik tasarımı. Geliştiriciler, kirle kaplandığında bile otomobilin görünüşünün nasıl değiştiğini izleyebilmenizi sağlayacak benzersiz mekanikler bile yaptılar.
 • Bir meslekte deneme fırsatı vardır: Kamyon sürücüsü, sürücü, hırsız ve diğer birçok alan.
 • Eğer ana GTA San Andreas maceraları sıkıcı ise, bilardo, poker, basketbol ve daha birçok mini oyun oynayarak rahatlayabilir ve dinlenebilirsiniz.
 • GTA San Andreas indir ile benzersiz bir rol yapma sistemi ortaya çıkacak, görünüşün ve vücut şeklinin bazı kısımlarını kendiniz seçebileceğiniz gibi, oyun sırasında bu göstergeleri değiştirmek için kimse araya gelmeyecek. Örneğin, sürekli olarak burger yiyerek yağ toplayabilir veya kas vücudunuz ile başkalarının dikkatini çekmeye başlayabilirsiniz. Hatta sürüş ve çekim becerileri de çok işe yarayacaktır.

GTA San Andreas indir: Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: XP, Vista, 7, 8 veya 10 (32 veya 64-bit).
 • İşlemci: Intel Pentium 4 veya AMD Athlon XP.
 • RAM: 512MB.
 • Grafik kartı: 128MB veya üzeri.
 • Ses cihazı: DirectX uyumlu.
 • Depolama alanı: 5 GB.

Oyun Ekran Görüntüleri

GTA San Andreas PC hakkında daha fazla bilgi

Grand Theft Auto: SAN Andreas (GTA San Andreas) dünyanın en popüler oyunlarından biridir. Burada kendinizi aktif olarak gelişen etkinliklerin merkezinde bulacaksınız ve yine yasal kırıcıların yönünü ele alacaksınız. Kendinizi, suç hikayelerinin geliştirileceği ve katılımcı olacağınız yeni yıl içinde bulacaksınız.

GTA San Andreas indir PC: Bu kez, GTA San Andreas’ta, 1992’de vatanına dönen ve şimdi de fethetmeyi planlayan Karl Johnson (CJ olarak bilinen) adlı ana karakterin rolünü oynayacaksınız.

Ama her şey göründüğü kadar basit değil, çünkü annesinin öldürülmesi de dahil olmak üzere bir sürü sorun onun üzerine düştü. Bir sorun ağı, arkadaşların sorunları, bir annenin cenazesi.

GTA San Andreas oynanışı sırasında CJ tüm bunlarla başa çıkmak zorunda kalacak. Oyundaki grafikler iyi tasarlanmış ve modern teknoloji umuduyla bile iyi çalışacak. Bu hikaye büyüleyici ve ilginç ve oyun, her kullanıcıyı birkaç saat cezbedebilecek.

Oyun Haritası

GTA San Andreas, Grand Theft Auto evreninde türe yeni standartlar koyduğunu iddia eden yeni bir oyun projesi. Oyun, Kaliforniya ve Nevada’nın gerçek Amerika’da olduğu hemen hemen aynı yerde yer alan büyük ve kurgusal San Andreas eyaletinde geçen yüzyılın 90’larının başlarında geçiyor.

Topraklarında üç büyük şehir var: Los Santos (Los Angeles), San Fierro (diğer adıyla San Francisco) ve Las Venturas (diğer adıyla Las Vegas). Aslında GTA San Andreas, birçok yenilik ve önemli oynanış iyileştirmeleriyle doğada gerçekten devrimci bir devrim niteliğinde.

Ana karakter

GTA San Andreas indir ile, hikayede olduğu gibi, bu sefer Carl Johnson’ın rolünü üstlenmeniz gerekiyor. Tam beş yıl önce memleketinden kaçtı, çünkü burada muz, uyuşturucu ve suç gücü geliyordu.

Ancak annesinin yerel gruplar tarafından vurulduğu için öldüğünü öğrenince, anavatanına döndü. Failleri cezalandırmak, cinayet suçundan kendini temizlemeye çalışmak ve işleri düzene sokmaya çalışmak istiyor.

GTA San Andreas indir’ta, bu konuda başarılı olup olmayacağını söylemek zordur, her şey sizin eylemlerinize ve her şeyi etkin bir şekilde analiz etme becerinize bağlıdır.

GTA San Andreas indir ve kurulum adımları

GTA San Andreas indir pc i almak ve kurulumu tamamlamak için, aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir ve oyunu hazır olur olmaz oynayabilirsiniz.

 • Bu sayfanın üst kısmındaki indirme düğmesine tıklayın. Bundan sonra, bir web sunucuları seçim sayfasına yönlendirileceksiniz.
 • Bulut web indirme sunucularında (örneğin “Google Drive” olarak), kendi tercihlerinize göre birini seçin. Her biri, dünya çapındaki tüm kullanıcılar için mümkün olan en iyi hızı verecek şekilde geliştirilmiştir.
 • Grand Theft Auto oyun kurulum dosyasını indirmeniz gereken indirme sunucusuna yönlendirileceksiniz.
 • İndirme bitene kadar bekleyin. Bu oldukça hızlı sunucularda bile, indirme hızı İnternet bağlantınıza da bağlıdır, bu nedenle bu kısımda sabırlı olmanız ve oyunun indirilmesini beklemeniz gerekir. Daha düşük indirme süresi ve daha az bekleme süresi sağlamak için GTA San Andreas oyununu mümkün olan minimum boyutta sıkıştırıyoruz!
 • Kurulum dosyası indirildikten sonra, kurulum işlemini başlatmak için üzerine tıklamanız yeterlidir.
 •  Şimdi tek tek verilen adımları izleyin ve GTA San Andreas indir e sahip olacaksınız ve kurulum tamamlandı ve oyunu oynamaya başlamak için hazır olacaksınız!
Bunları da beğenebilirsin