Grand Theft Auto (GTA) San Andreas Indir

Grand Theft Auto: San Andreas Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Grand Theft Auto: San Andreas, 6 Haziran 2005’te piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Beş yıl önce, Carl Johnson, Los Santos, San Andreas’ta çete sorunları, uyuşturucular ve yolsuzlukla paramparça olmuş bir şehirde hayatın baskısından kurtuldu. Film yıldızlarının ve milyonerlerin satıcılardan ve çetecilerden kaçınmak için ellerinden geleni yaptıkları yer. Şimdi 90’ların başı. Carl eve gitmeli. Annesi öldürüldü, ailesi parçalandı ve çocukluk arkadaşları felaketle karşı karşıya. Mahalleye döndüğünde, bazı yolsuz polis memurları onu cinayetle suçluyor. CJ, ailesini kurtarmak ve sokakların kontrolünü ele geçirmek için San Andreas eyaletini dolaşmak zorunda kalır.

 

Grand Theft Auto: San Andreas’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Grand Theft Auto: San Andreas indirmeyi tamamladıktan sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Grand Theft Auto – San Andreas.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Grand Theft Auto: San Andreas klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Grand Theft Auto: San Andreas ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Grand Theft Auto: San Andreas Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

 

 

 

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’yi sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

 

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Microsoft® Windows® 2000 / XP
 • İşlemci: 1 GHz Pentium III veya AMD Athlon işlemci
 • Hafıza: 256 MB RAM
 • Grafik: 64 MB grafik kartı (Geforce 3 veya daha iyisi)
 • Hard disk: 3,6 GB boş sabit disk alanı (minimum kurulum)
 • Diğer gereklilikler: DirectX ve Sony DADC SecuROM dahil gerekli yazılım kurulumları
 • İş ortağı gereksinimleri: Lütfen bu yazılımı satın almadan önce bu web sitesinin kullanım koşullarını kontrol edin.

 

Ekran görüntüleri

 

 

Oyun nasıl indirilir?

 

Bunları da beğenebilirsin