Grand Theft Auto IV (GTA 4) The Complete Edition Indir


Grand Theft Auto IV: The Complete Edition PC oyunu, doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirilmek üzere önceden yüklenmiş. Grand Theft Auto IV: The Complete Edition 24 Mart 2020'de yayınlandı

Oyun hakkında

Niko Bellic, Johnny Klebitz ve Luis Lopez'in ortak bir yanı var: Amerika'nın en kötü şehrinde yaşıyorlar. Paraya ve statüye tapan Liberty City, ona sahip olanlar için cennet, olmayanlar için yaşayan bir kabus. Niko, geçmişinden kaçmak ve sınırsız olanaklar diyarında kendine yeni bir hayat kurmak istiyor. The Lost motorcu çetesinin kıdemli bir üyesi olan Johnny, kendisini şehrin kontrolünü ele geçiren rakip çetelerle şiddetli bir bölge savaşının ortasında bulur. Luis, yarı zamanlı serseri ve efsanevi gece kulübü impresario Tony Prince'in (diğer adıyla “Gay Tony”) tam zamanlı asistanı, herkesin bir bedeli olan bir dünyada aile ve arkadaşların rekabet eden bağlılıklarıyla boğuşuyor. Şiddet ve yozlaşma ile parçalanmış bir şehirde hayatta kalma mücadelesi verirken hayatları yıkıcı sonuçlarla karşılaşır. Tam sürüm, Grand Theft Auto IV ve bölümleri – The Lost and Damned ve The Ballad of Gay Tony'yi içerir.

Grand Theft Auto IV: The Complete Edition'ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Grand Theft Auto IV: The Complete Edition indirmeyi bitirdiğinde, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to GTA.IV.Complete.Edition.zip” e tıklayın (7-Zip'e ihtiyacınız olacak alabilirsiniz Buraya).
 4. Grand Theft Auto IV: The Complete Edition klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Not: PlayGTAIV.exe yerine GTAIV.exe'yi başlatarak oyunu çalıştırın.

Grand Theft Auto IV: The Complete Edition ücretsiz indirme

Doğrudan bir bağlantı ile Grand Theft Auto IV: The Complete Edition'ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

Önceden yüklenmiş torrent seçeneği mevcuttur Buraya

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 (artı Service Pack 1)
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo 1,8 GHz, AMD Athlon X2 64 2,4 GHz
 • Hafıza: 1,5 GB
 • Grafik: 256 MB Nvidia 7900/256 MB ATI X1900
 • DirectX sürümü: DirectX 9.0c uyumlu kart
 • Hard disk: 22 GB sabit disk alanı
 • Ses kartı: 5.1 kanal ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?

Bunları da beğenebilirsin