Grand Academy II: Attack of the Sequel Indir


Grand Academy II: Attack of the Sequel Free Download PC Game doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Grand Academy II: Attack of the Sequel 7 Kasım 2019'da yayınlandı

Oyun hakkında

Tebrikler! Kötülüğe karşı dünyanın önde gelen hazırlık okulu Grand Academy for Future Villains'te sizi tekrar ağırlamak için sabırsızlanıyoruz. İkinci yıl ve herkes lezzetli bir meta devam filmi için geri döndü. Grand Academy II: Attack of the Sequel, 215.000 kelimelik eğlenceli bir interaktif roman ve Katherine Nehring'in Grand Academy for Future Villains'in devamı niteliğindedir ve hikayeyi kararlarınız belirler. Tamamen metin tabanlıdır, grafik veya ses efekti içermez ve gücünü hayal gücünüzün muazzam, durdurulamaz gücünden alır. Dünyalar arasındaki boşlukta, hikayeler arasında, zamanın ve mekanın ötesinde, Grand Academy for Future Villains, her destansı destanın ihtiyaç duyduğu kötü adamları eğitiyor. Her biri kendi anlatı türüne karşılık gelen yurtlarımıza göz atın: korku, fantezi, bilimkurgu veya gerilim. Bu yıl şaşırtıcı yeni zorluklar getiriyor: bir oda arkadaşı, bir evcil hayvan ve Akademi'nin akreditasyonunu doğrulamaya gelen uğursuz Ziyaretçiler ve Derebeyleri Kurulu. Yönetim kurulunun sert bakışları altında, her gerçek kötünün can attığı bir kadere hakkınız olabilir. Ayrıca ev turnuvasında her türü birbiriyle karşı karşıya getirdiler. Evini zafere mi götüreceksin, yoldaşlarına mı ihanet edeceksin yoksa ikisini birden mi yapacaksın? Ve tabii ki “arkadaşlarınız” yine orada olacak. Aurion, Kinistra, Phil Kötü niyetli annen, üç dünyanın dehşeti Maedryn bile burada. Yoksa ona… Profesör Maedryn mi demeliyim?

Grand Academy II: Attack of the Sequel'i indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Grand Academy II: Attack of the Sequel indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Grand Academy II: Attack of the Sequel'e Çıkar” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan indirebilir ve burada).
  4. Grand Academy II: Attack of the Sequel klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Grand Academy II: Attack of the Sequel Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Grand Academy II: Attack of the Sequel ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin