Grand Academy for Future Villains Indir


Grand Academy for Future Villains Ücretsiz İndir PC Oyunu Doğrudan Bağlantıya Önceden Yüklenmiştir. Grand Academy for Future Villains 14 Eylül 2017’de yayınlandı

Oyun hakkında

Tebrikler! Sizi, hayal edilemez gücün birinci sınıf bir eğitimle başladığı, kötülüğe karşı dünyanın önde gelen hazırlık okulu Grand Academy for Future Villains’e davet etmekten heyecan duyuyoruz! Grand Academy for Future Villains, Katherine Nehring tarafından yazılan ve hikayeyi seçimlerinizin belirlediği 200.000 kelimelik eğlenceli bir etkileşimli romandır. Tamamen metin tabanlıdır, grafik veya ses efekti içermez ve gücünü hayal gücünüzün muazzam, durdurulamaz gücünden alır. Kötü bir derebeyi olarak kariyer mi arıyorsunuz? Çılgın bir bilim adamı mı? Bir mega kötü adam, kötü bir cadı, son bir patron mu? Sıkı çalışma, özveri ve kapsamlı eğitim olmadan başaramazsınız. Dünyalar arasındaki boşlukta, türler arasında, uzay ve zamanın ötesinde, Grand Academy for Future Villains kötü adamları her iyi hikayenin ihtiyacı olan şekilde eğitiyor. Siz, kahramanımız – daha doğrusu kötü adamımız – akademiye öğrenmeye hazır bir şekilde varacaksınız, ancak kısa süre sonra kötü adam okulunun sadece iyi notlar almaktan çok daha fazlası olduğunu keşfedeceksiniz. Okul yılı boyunca gezinirken, şunları yapma fırsatına sahip olacaksınız:

 • Saygın, kalpsiz bir şirkette veya megaloman bir diktatörde staj yapın
 • Bir kahramanı karanlık tarafa çek (Öğrencilerin dikkatine: İyiliğin güçleri tarafından baştan çıkarılma!)
 • Gerçek bir canavar olmak için laboratuvarda fazladan saatler geçirin.
 • Ailenizin gizli topluluğuna söz verin ve ailenizin sizin için çizdiği büyük kadere layık olun ya da meydan okuyun.
 • Öğrenci kredilerinizi ödeyin (gerekirse düşmanlarınızın kanını kullanarak).
 • Öğrenci arkadaşlarınızla aynı anda gerçek aşkı, ölümcül rekabeti veya her ikisini bulun.
 • Mezun olunan okulunuzu kurtarın, devralın, ihanet edin veya zafer içinde boğulun.

Grand Academy for Future Villains nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Grand Academy for Future Villains indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Grand Academy for Future Villains’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bu, edinebileceğiniz 7-Zip gerektirir. burada).
 4. Grand Academy for Future Villains klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Geleceğin kötüleri için harika bir akademi ücretsiz indir.

Grand Academy for Future Villains’i doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin