GP Bikes Indir


GP Bikes Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. GP Bisikletleri 17 Aralık 2021'de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

GP Bikes, motosiklet dinamiklerini ve kurulum seçeneklerini doğru bir şekilde simüle eden, ev yapımı bir fizik motoruna dayalı gerçekçi bir motosiklet simülatörüdür. GP Bikes ayrıca çevrimiçi yarışlara ev sahipliği yapmayı ve bunlara katılmayı mümkün kılar. Sürücü karşılaştırması için istatistikler sağlamak üzere olaylar sırasında veriler toplanır. Lütfen ne AI ne de kariyer modu olmadığını unutmayın.

GP Bisikletleri nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. GP Bikes indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “GP Bikes'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bu, elde edebileceğiniz 7-Zip'i gerektirir. burada).
 4. GP Bikes klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

GP bisikletlerinin ücretsiz indirilmesi

Doğrudan bağlantı ile GP Bikes ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows XP
 • İşlemci: 2GHz işlemci. VR: Intel Core i5-4590 (AMD FX 8350) veya daha iyisi
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: 512MB video RAM'li OpenGL 1.2.1 uyumlu GPU. VR: GeForce GTX 970 (AMD Radeon R9 290) veya daha iyisi
 • DirectX: Sürüm 8.1
 • Depolamak: 1 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin