Gore Screaming Show Indir (v1.0.2 & Uncensored)


Gore Screaming Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Ücretsiz PC Oyunu İndir’i göster. Gore Screaming Show 11 Kasım 2022’de yayınlandı

Oyun hakkında

Gore Screaming Show, kötü şöhretli SaDistic BlooD’un arkasındaki zihinler olan ünlü geliştirici Black Cyc’in görsel korku romanıdır. En ünlü eserlerinden biri olan bu eserde, Kyoji adında bir çocuk, onun yokluğunda memleketinde kök salmış olan gizemleri çözmeye çalışır. Yuka adlı genç bir kız ve arkadaşı korkunç Gore Screaming Show ile ilgili gizemler. Oyun, tamamen seslendirilmiş karakterler ve Ueda Metawo’nun güzel 2D çizimleriyle görsel roman formatında geçiyor. Ailesi çalışmak için Amerika’ya taşındıktan sonra Jinno Kyoji, annesinin özgür ruhlu kuzeni Saitama Yamiko ile birlikte yaşamak için birkaç yıl aradan sonra memleketi Kurehito Şehri’ne döner. Orada ortak bir geçmişi paylaştığı birkaç kızla tanışır. Birlikte büyüdüğü cesur erkek fatma Kazuyagi Akane. Akane’nin en iyi arkadaşı olan kasvetli bir kız olan Namiki Aoi. Misono Kiika, eski okulundan zarif, iyi huylu bir sınıf arkadaşı. Aradan geçen üç yılda memleketi ve insanları biraz değişmiştir. Bazı sıkıntılara rağmen Kyoji’nin memleketindeki huzurlu günleri başlar. En azından okulun ilk gününe giderken yolda gizemli bir kızla karşılaşana kadar. Menekşe saç. Büyük, ayırt edici gözler. cilt, sürülen kardan daha solgun.

özellikleri

 • Saatlerce hikaye içeriği
 • Japonca seslendirme
 • Klasik bir korku deneyimi
 • Efsanevi Ueda Metawo’nun sanatı

Gore Screaming Show Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Gore Screaming Show indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Gore Screaming Show’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, buradan burada).
 4. Gore Screaming Show klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Gore Screaming Show Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Gore Screaming Show ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya daha yenisi
 • İşlemci: Intel Core i3 veya daha iyisi
 • Grafik: 1280×720 veya daha iyisi

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin