Golf Club Wasteland Indir

Golf Club Wasteland Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Golf Club Wasteland 3 Eylül 2021’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Zenginler Mars’a kaçtı, ancak bir tur golf oynamak için ıssız bir dünyaya geri döndü. Çorak arazideki her deliğin kendi küçük hikayesi ve mükemmel atışı yakalamaya yardımcı olacak olası bulmacaları vardır. Neon tabelalar ve dokunaklı duvar yazıları güncel olayları, Silikon Vadisi kültürünü ve insanlığı etkilediği için yıkık brütalist anıtlar, terk edilmiş alışveriş merkezleri ve terk edilmiş müzelerde oynayın. İnsanlığın nasıl düştüğünün tüm hikayesini üç farklı kaynaktan geçirin. Son bir maç için dünyaya dönen yalnız golfçünün hikayesinden detaylar. Mültecilerin yaşamlarına dair bir fikir veren Mars’tan Nostalji Radyosu programı. Ve uzaktan seyreden bir “gizli izleyicinin” hikayesi… Kendine Mars’tan Radyo Nostalji’den özenle oluşturulmuş bir film müziği ve kişisel hikayeler eşlik etsin. İstasyon, 2020’lerin müziğini dinleyen ve gezegenle ilgili anılarını paylaşmak için arama yapan Mars’ın Dünya için nostaljik vatandaşlarını hedefliyor. Yumuşak sesli bir radyo DJ’i, Mars’ta o kadar da göz alıcı olmayan bir hayata işaret eden güncellemeler ve duyurularla şovun devam etmesini sağlıyor. Üç farklı mod, her golfçünün zevkine göre bir şeyler bulabileceği anlamına gelir. Sıradan oyuncular, hikaye modunda yalnızca hikayeye ve rahatlatıcı bir golf turuna odaklanabilir. Ekstra bir meydan okuma arayanlar, Meydan Okuma modunda beceri ve bulmacaları çözerek her deliği eşit derecede vurabilirler. Mutlak profesyoneller, neredeyse hataya yer olmayan demir modunu deneyebilir. Kolay anlaşılır kontroller ve minimalist bir kullanıcı arayüzü, tüm oyunun temelini oluşturur, böylece herkes kendi hızında kolayca oynayabilir ve oynayabilir. Oyunun her kopyasında Digital Golf Club: Wasteland Resmi Film Müziğinin yanı sıra yalnız golfçü Charley’nin arka planını çarpıcı bir görsel formatta daha da genişleten bir Grafik Roman Sanatı Kitabı bulunur.

Golf Club Wasteland nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Golf Club Wasteland indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Golf Club Wasteland’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Golf Club Wasteland klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Golf Kulübü Wasteland Ücretsiz indir

Golf Club Wasteland’i doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: 2.6 GHz Intel Dört Çekirdekli
 • Depolamak: 2 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GT 750M, 2 GB RAM
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 3 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin