Going Under Indir (v1.1.0.18)

Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilen PC Oyununa Girmek. Going Under 24 Eylül 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Going Under, başarısız teknoloji girişimlerinin lanetli kalıntılarını araştıran hicivli bir zindan tarayıcısıdır. Distopik Neo-Cascadia kasabasında ücretsiz bir stajyer olarak, şirket kampüsünüzün altındaki şık prosedür zindanlarında yürürken ofis çöplerini silah olarak kullanacaksınız. Başarısız şirketler artık sadece var olmaktan çıkmıyor – yeraltına batıyorlar ve çalışanları, canavarlar olarak sonsuza kadar salonlarda dolaşmaya lanetleniyor. Bu canavarları sefaletlerinden kurtarmak ve servetlerini geri kazanmak sizin göreviniz – böylece patronunuz yeni bir araba veya başka bir şey satın alabilir. İşçiler, tanışma siteleri ve kripto para birimi ile uğraşan başarısız girişimlerin kalıntılarıyla savaşın. İşvereninizin gerçek motivasyonlarını, Fizzle olarak bilinen bir gazlı içecek girişimi ve onun ana şirketi olan, yararlı nakliye uçağı ordusuna sahip bir abonelik kutusu üreticisinin gerçek motivasyonlarını keşfedin. Meslektaşlarınızla arkadaş olun! Bir Serbest Leprikon İşe Alın! Slime ile çıkın! Kriptoya yatırım yapın! Ateşe sürün! Going Under zindanlarında dizüstü bilgisayarlardan süpürgelere ve vücut yastıklarına kadar neredeyse her şey silah olarak kullanılabilir. Doğru silahlar da bulunabilir, ancak dikkatli olmazsanız anında kırılabilirler. Stajınızda hayatta kalmak istiyorsanız dikkatli oynamak ve duruma uygun silahı seçmek şarttır. Ve patronunun bir canavar olduğunu düşündün. Zindanların sonunda, lanetli girişimlerin kurucuları pusuda pusuya yatarak zenginleşirken, çalışanları kendi aralarında savaşırlar. Onları yenin ve çalıştığınız şirketi güçlendirmek için büyülü kalıntılarıyla yüzeye geri dönün.

Going Under’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Going Under indirme işlemi tamamlandıktan sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Going.Under.The.Working.From.Home.zip Dosyasına Çıkart” seçeneğini tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. Going Under klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Ücretsiz İndirme Altına Girme

Doğrudan bağlantı ile Ücretsiz İndirmeye Başlamak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i3-2100 | AMD Phenom II X4 965
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce GTS 450, 1 GB | AMD Radeon R7 250, 1 GB
 • DirectX: Sürüm 10
 • Kamp: 2 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: 16: 9 önerilir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.