Goat Simulator 3 Indir (v208769)


Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Goat Simulator 3 Free Download PC Game. Goat Simulator 3, 17 Kasım 2022’de yayınlandı

Oyun hakkında

Pilgor geri döndü! Sürünüzü toplayın ve Goat Simulator 3’e girin; yepyeni, ultra gerçekçi bir çok oyunculu sanal alan çiftlik deneyimi.

Goat Simulator 3 nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Goat Simulator 3 indirme işlemi tamamlandıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Goat.Simulator.3.v208769.zip” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, bu burada).
 4. Goat Simulator 3 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Not: Oyunu ‘Launcher.bat’ ile çalıştırın.

Keçi simülatörü 3 ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Goat Simulator 3 Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: i5 4690k
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: GTX 1050 Ti (4GB VRAM)
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 3500 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin