GOAL! The Club Manager Indir


GEÇİT! Club Manager Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş olarak gelir. GEÇİT! Kulüp Müdürü 2 Kasım 2022’de serbest bırakıldı

Oyun hakkında

Antrenörler ve menajerler üzerindeki artan taleplere ve modern futboldaki gelişmelere uyarlanmış klasik menajerlik oyununa hazır olun. Derinlik ve gerçekçilik sunan GOAL, sizi mikro yönetim ve elektronik tablolara saplanıp kalmadan yönetici olmanın karmaşıklığıyla yüzleştirir. Tek kişide antrenör, yönetici, sportif direktör ve kulüp başkanısınız. Takımla, taktiklerle, dizilişle, transfer piyasasıyla, kulüp tesisleriyle, mali durumla ve çok daha fazlasıyla ilgilenirsiniz. Hayalinizdeki takımı kurun – eğer karşılayabiliyorsanız! GOAL, yalnızca çok yönlü bir kulüp patronunun modern taleplerini yansıtmak için değil, aynı zamanda oyuncunun ihtiyaçlarını da karşılamak için tasarlandı. Size ayrılan zamana saygı duyuyoruz: İster oyun deneyiminizin tadını yoğun bir şekilde çıkarmak, ister takımınızın her yönünü en küçük ayrıntısına kadar optimize etmek veya bir öğleden sonra bütün bir sezonu oynamayı tercih etmek isteyin – GOAL, sizin için esnek bir futbol menajeridir. bu tercihlerinize bağlıdır. Ek olarak, günümüz futbolunun bazen aşırı ciddi olan işine giren ve GOAL’ı daha fazla zaman alan menajerlik oyunlarına değerli bir alternatif haline getiren alaycı mizahın tadını çıkaracaksınız. Kapsamlı bir beceri sistemi, finans, sponsorluklar, takım yönetimi, sözleşme müzakereleri ve kapsamlı istatistiklere sahip bir kariyere sahip olan GOAL, stadyum ortamı ve inşası, transfer pazarı, keşif ve gençlik çalışmaları dahil olmak üzere menajerlerin dalmak için ihtiyaç duyduğu her şeye sahiptir. Takımınızı zafere götürmeye hazır mısınız?

GOAL nasıl indirilir ve kurulur! kulüp yöneticisi

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Bir kez GOL! Kulüp Yöneticisi indirdikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve GOAL’e Çıkart’a tıklayın! The Club Manager” (Bunun için edinebileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak. burada).
 4. HEDEF’e çift tıklayın! Club Manager klasörüne gidin ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

GEÇİT! Kulüp Yöneticisi ücretsiz indir

GOAL’ı başlatmak için aşağıdaki indir düğmesine tıklayın! Doğrudan bağlantı ile The Club Manager ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 64 bit Windows 10 / 11
 • İşlemci: AMD / Intel 2.6 GHz işlemci veya üstü
 • Hafıza: 16 GB bellek
 • Grafik: En az 1 GB ayrılmış VRAM’e sahip özel AMD/NVIDIA grafik kartı
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 3 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: Tümleşik veya ayrılmış DirectX 9 uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin