Gloomwood Indir (v0.1.214)


Gloomwood Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Gloomwood, 5 Eylül 2022’de serbest bırakıldı.

Oyun hakkında

Gloomwood, korkunç bir dönüşümün ortasında unutulmuş, çarpık bir Viktorya metropolüne gizemli kaçırmanızı izleyen gizli bir korku FPS’sidir. Baston kılıcını kuşan ve sisin içinde gizlenmiş lanetli sırrı ortaya çıkarırken gölgelere doğru adım at. DUSK, AMID EVIL, ULTRAKILL ve FAITH’in yapımcılarından size perili sokaklar, karanlık tüneller ve çökmüş konaklarla dolu korkutucu, sürükleyici bir gotik sim getiriyor.

 • Karmaşık bir el yapımı ücretsiz keşif şehri – yükselen çatılardan gizli geçitlere kadar, seçtiğiniz rotalar ve yaptığınız yollar sizin seçiminizdir.
 • Işık görüşünüzü takip eden ve sesleri dünyaya tam olarak yayan ayrıntılı bir gizli ve ses sistemi. Hafifçe yürü. Ya da yüksek sesle konuşmaya hazırlanın.
 • Her durum için benzersiz bir cephanelik – gizli bir baston kılıcı, altı atıcı, katlanabilir pompalı tüfek, elle yerleştirilmiş tuzaklar, ip sapan zıpkın tabancası ve daha fazlası.
 • Eğilmekten kulak misafiri olmaya, kapı aralıklarından gözetlemeye, ateşli silahlarınızdaki mermileri kontrol etmeye ve çıkıntılı çıkıntılara kadar derin oyuncu etkileşimi.
 • Keskin pençeli Karga Adamlar ve korkunç, ceset arayan Corpse Duster gibi korkunç bir sakinler ve keskin zekalı canavarlar ordusu.
 • Gloomwood, toplayabileceğiniz, fırlatabileceğiniz, tırmanabileceğiniz, parçalayabileceğiniz ve kendi yararınıza kullanabileceğiniz nesnelerle doludur.
  Bu şehir hayal edebileceğinizden çok daha fazlasını sunuyor…

Gloomwood nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Gloomwood indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Gloomwood’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bu, elde edebileceğiniz 7-Zip’i gerektirir. burada).
 4. Gloomwood klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Gloomwood Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Gloomwood ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü
 • İşlemci: 2.4 GHz çift çekirdekli işlemci veya üstü
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 660 veya eşdeğeri
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 1 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: kasvetli biri
 • Ek Yorumlar: Fasulyeni neden döktün?

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin