Glimmer In Mirror Indir (v0.6.10.0003)


Glimmer In Mirror Free Download PC Game doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Glimmer In Mirror 9 Ocak 2023'te yayınlandı

Oyun hakkında

Çökmüş dünyada gerçeği bulun. Kız bir hiçlik dünyasından uyanır ve gözlerinin önünde bulutların üzerinde yükselen devasa bir ayna belirir. Aynaya yansıyan güzel dünyaya çekilir ve ona uzanır. Aniden ayna paramparça olur ve aynadaki güzel dünya bir anda darmadağın olur. Tekrar uyandığında çoktan çökmüş aynalar dünyasındadır ve bu dünyanın ardındaki gizli gerçek, macerasında yavaş yavaş ortaya çıkar. Kendinizi büyüleyici dünyaya bırakın

◆ Güzel sahne

· Sakin doğal ormanlar, gizemli çan kulesi, kraliyet şehrinin tarihi kalıntıları… Muhteşem sahneler, eşsiz bir sürükleyici zevk getirecek.
· Daha sürükleyici bir oyun deneyimi sağlamak için Windbell_Project tarafından oluşturulan güzel film müziği.

◆ Sürükleyici hikaye
· Farklı kişiliklere sahip yeni arkadaşlarla tanışın ve ana karakter Shiro'nun iç dünyasını yavaş yavaş zenginleştirin.
· Shiro ile büyüyün ve farklı sonlara ulaşmak için ayna dünyasının geleceği hakkında farklı seçimler yapın.

◆ Derin ve eğlenceli savaş sistemi
· Klasik Metroidvania seviyesi tasarımları, düşmanlarınızı yenmek için menzilli bir saldırıya dönüşmek için ışıltıyı toplar.
· Yolculuk boyunca yeni beceriler kazanın, alışılmadık haritaları keşfedin ve yavaş yavaş size uygun dövüş stilini bulun.
· Farklı ayna ruhu yoldaşları toplayın, her ruhun benzersiz bir yeteneği vardır, sizin için benzersiz bir savaş stratejisi oluşturmak için birden fazla ayna ruhu birleştirin.

Glimmer In Mirror'ı nasıl indireceğiniz ve yükleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Glimmer In Mirror indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Glimmer In Mirror'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan da edinebilirsiniz) burada).
  4. Glimmer In Mirror klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Aynada Pırıltı Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Glimmer In Mirror'ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E5200
  • Hafıza: 4 GB RAM
  • Grafik: Geforce 9800GTX+ (1GB)

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin