Gladiator: Road to the Colosseum Indir


Gladiator: Road to the Colosseum Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiştir. Gladiator: Road to the Colosseum 17 Ocak 2019'da vizyona girdi.

Oyun hakkında

Romalılar size pek çok isim takıyorlar. Köle. Bir gladyatör. Şampiyon. kim ve ne olacaksın Sen karar ver. Arenayı fethedin, küçük Roma siyasetinde yol alın ve adınızı Roma yıllıklarına yazın! Ya da denerken öl. Gladiator: Road to the Colosseum, Foong Yi Zhuan'ın yazdığı 220.000 kelimelik etkileşimli bir romandır ve hikayeyi seçimleriniz belirler. Grafik veya ses efekti içermeyen tamamen metin tabanlıdır ve gücünü hayal gücünüzün muazzam, durdurulamaz gücünden alır.

 • Erkek veya kadın olarak oynayın; eşcinsel veya düz.
 • Kölelere, gladyatörlere ve hatta vahşi hayvanlara karşı savaşın!
 • Arkadaşlarınız ve düşmanlarınızla olan ilişkileri yönetin, oylamada hile yapın veya bir düşmanı zehirleyin!
 • Romalı senatörlerin karmaşık (ve önemsiz) siyasetinde gezinin.
 • Her oyunu farklı kılan benzersiz karakter izleme sistemi ve hikayesi!
 • En çaresiz yerlerde bile, arenanın çılgınlığının ortasında aşkı bulun!
 • Dünyanın gördüğü en harika oyunlarla Kolezyum'a giden yolda savaşın!

Gladiator: Road to the Colosseum'u indirip yükleyin

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Gladiator: Road to the Colosseum indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Gladiator: Road to the Colosseum” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan edinebilirsiniz) burada).
 4. Gladiator: Road klasöründe Colosseum klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Gladyatör: Kolezyuma Giden Yol ücretsiz indir

Gladiator: Road to the Colosseum'u doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin