GIGA WRECKER Indir

GIGA WRECKER Ücretsiz İndir PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. GIGA WRECKER 6 Şubat 2017’de yayınlandı

Oyun hakkında

Dünyanın robotik işgalciler tarafından harap edildiği yakın bir gelecekte, gezegenin kaderi, insan olmaktan öteye geçen genç bir kızın omuzlarındadır. Efsanevi geliştirici Game Freak’in bu heyecan verici yeni oyununda ölümden kurtarılan ve hayal edilemez sibernetik güçlerle lanetlenen Reika Rekkeiji, insanlığı kötü Ajeet’ten kurtarmak için! GIGA WRECKER, heyecanlı platformları, yoğun savaşları ve fizik tabanlı bulmaca zorluklarını heyecan verici bir macerada birleştirir. Reika, robot düşmanlarını ve etraflarındaki dünyayı yok ederek ortaya çıkan enkazı her türlü silah ve alete dönüştürebilir. Bunları engelleri aşmak ve bulmacaları çözmek, platform dolu seviyelerde gezinmek, robot istilacılara karşı savaşa girmek ve çok geç olmadan insanlığı yok olmaktan kurtarmak için kullanın!

 • Efsanevi Japon geliştirici Game Freak’ten yepyeni heyecan verici 2D aksiyon macerasını keşfedin!
 • Düşmanları parçalayın ve manzaraları yok edin, ardından size yardımcı olabilecek her türlü silah ve aracı yapmak için molozları manipüle edin.
 • Fizik tabanlı bulmacaları çözün, şeytani tuzakların üstesinden gelin ve sizi yok etmeye hevesli güçlü patronlarla yüzleşin!
 • Becerilerinizi ve yeteneklerinizi geliştirmek için deneyim ve planlar kazanın, ardından kötü Ajeet ile savaşın ve insanlığı kurtarın!

GIGA WRECKER nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. GIGA WRECKER indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “GIGA WRECKER’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, indirebileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. GIGA WRECKER klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

GIGA WRECKER Ücretsiz indir

GIGA WRECKER Ücretsiz İndirmeyi doğrudan bir bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 64 bit Win 7 veya üstü
 • İşlemci: Core 2 Duo ~ 2 GHz veya üstü (veya eşdeğeri)
 • Depolamak: 2 GB RAM
 • Grafik: Grafik kartı NVIDIA GTS 240 veya üstü (veya eşdeğeri)
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 4 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin