Ghostrunner Indir (Full Release)

Ghostrunner Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş. Ghostrunner 27 Ekim 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Ghostrunner, karanlık bir cyberpunk mega yapısında şimşek hızında aksiyon dolu sert bir FPP slasher. Dünyanın sonundaki bir felaketten sonra insanlığın son koruması olan Dharma Kulesi’ne tırmanın. Aşağıdan yukarıya doğru ilerleyin ve zalim Key Master ile yüzleşin ve intikam alın. Bu kule şehrin sokakları şiddet dolu. Mara the Key Master, demir bir yumrukla ve insan yaşamına çok az önem vererek yönetir. Kaynaklar azaldığında, zayıfın güçlü avı ve kaos, kalan küçük düzeni tüketmekle tehdit eder. Belirleyici son duruş geliyor. İnsanlık yok olmanın eşiğine gelmeden önce bir şeyleri düzeltmek için son bir girişim. Şimdiye kadar yaratılmış en gelişmiş bıçak avcısı olarak, her zaman sayıca üstünsünüz ama asla sayıca üstün değilsiniz. Düşmanlarınızı tek moleküllü bir katana ile kesin, insanüstü reflekslerinizle mermilerden kaçının ve kendinizi savunmak için çeşitli özel teknikler kullanın. Tek vuruşta bir öldürme mekaniği, savaşı hızlı ve yoğun hale getirir. Ölümle sonsuz bir dansı korkusuzca sürdürmek için üstün hareket kabiliyetinizi (ve sık kontrol noktalarınızı!) Kullanın. Ghostrunner benzersiz bir tek oyunculu deneyim sunuyor: hızlı tempolu, şiddetli savaşlar ve bilim kurgu ile kıyamet sonrası temaları birleştiren orijinal bir ortam. Kayıp bir dünyanın ve hayatta kalmak için mücadele eden sakinlerinin hikayesini anlatıyor.

Ghostrunner’ı indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Ghostrunner indirildikten sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Ghostrunner.Full.Release.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın. (Bunu yapmak için, alabileceğiniz WinRAR’a ihtiyacınız var. Buraya).
  4. Ghostrunner klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Ghostrunner ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Ghostrunner Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: WIN7-64 bit
  • İşlemci: Intel i3-2100 / AMD A8-5600k
  • Hafıza: 8 GB RAM
  • Grafik: GeForce GTX 630 / Radeon HD 6570

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.