Ghost Exile Indir


Ghost Exile Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Ghost Exile 7 Ocak 2022'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Ghost Exile – bir hayalet avcısı rolünü üstlendiğiniz 1 ila 4 oyuncu için ortak bir korku oyunudur. Çeşitli komutları yerine getirirken, sadece ne tür bir hayaletle karşı karşıya olduğunuzu anlamakla kalmamalı, aynı zamanda hayaletin artık kimseye zarar vermemesi için bir şeytan çıkarma ritüeli gerçekleştirmelisiniz. Ancak dikkatli olun, aceleci sonuçlar üzücü sonuçlara yol açabilir. Bu oyunu tek başınıza veya her biri kendi rolü olan arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz: biri ek kanıt aramak için binayı arar, biri kanıt toplamaya başlamak için cihazlar kurar ve biri bir çadırda oturabilir ve monitörler reklamları açık olarak izleyebilir. Tüm bu yönler, ruhun doğasını belirlemede ve ardından onu kovmak için doğru unsurları hazırlamada önemlidir.

Ghost Exile nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Ghost Exile indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Ghost Exile” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Ghost Exile klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Hayalet Sürgün Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Ghost Exile ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
 • Hatırlatma: 6 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce 660 GTX
 • Ağ: genişbant internet bağlantısı
 • Depo: 15 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin