Gex: Enter the Gecko Indir

Gex: Gecko’nun ücretsiz bilgisayar oyununun kurulumuna doğrudan bir bağlantı olarak girin. Gex: Enter the Gecko 31 Ocak 1998’de yayınlandı

Oyun hakkında

“Sadece ben mi yoksa alevler içinde miyim?” televizyon rehabilitasyonuna girmek üzere olan bilge, çatlak bir kertenkele olan Gex’in söylediği birçok tek satırlıktan biri; ona bağımlı. İlk macerasında televizyon krallığını kötü Rez’den kurtardıktan sonra, kertenkele arkasına yaslanıp rahatlamaya ve biraz televizyon seyretmeye hazırdı. Çok az macerasının daha yeni başladığını biliyordu. Bir gün gizli ajanın haydutlarından ikisi Gex’in kapısının önünde belirdi. Rez’in geri döndüğünü ve intikam almak istediğini ona bildirirler; Kötü canavar, televizyon krallığını ve muhtemelen dünyayı bir kez daha yok etmeyi planlıyor. Gex onlara emekli olduğunu ve umursamadığını söylediğinde, aptallardan biri kertenkelenin kafasına vurur ve onu tenha bir yere götürür. Gex geldiğinde, gizemli adamlar kertenkeleye parayı alıp Rez’i sonsuza dek yok etmesi veya en azından onu ortadan kaldırması için yalvarırlar. Bu teşvikle (para), bilge kertenkele özel ajan kostümü giyer ve baştan aşağı televizyon dünyasına koşar. Dikkat Rez – Gex geri döndü!

Gex Nasıl İndirilir ve Kurulur: Gecko’ya Girin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Gex: Gecko’yu indirdikten sonra, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “Gex.3D’ye Çıkartın.Enter.The.Gecko.zip” e tıklayın (bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Yapabilmek Buraya).
 4. Gex’e çift tıklayın: Gecko klasörüne girin ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Gex: Gecko Ücretsiz İndirmeye Girin

Gex’i başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile Gecko Free Download’a girin. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun DEĞİL sizin için önceden yüklenmiş. Oyunu kendiniz yüklemelisiniz. Eksik DLL hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP veya daha yenisi
 • İşlemci: Intel Pentium 166 MHz veya daha hızlı
 • Hafıza: 256 MB RAM
 • Grafik: Hiç
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depo: 500 MB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX 9.0 uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.