GET EVEN Indir (Incl. Update 1)

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş EVEN Free Download PC oyunu. GET EVEN, 06/20/2017 tarihinde yayınlandı.

Oyun hakkında

Buz gibi bir paralı asker ve kiralık tabanca olan Black, geçmişine dair hiçbir hatırası olmayan gizemli eski bir kurumda uyanır. Anonim kaçıran “Red”in rehberliğinde Black, benzersiz teknolojinin mümkün kıldığı bir tedaviye başlar – kullanıcının anılarını yeniden yaşamasını ve şimdiki zamanı yeniden yaşamasını sağlayan bir kulaklık. Ve böylece Siyah hatırlamaya çalışır. ‘Pandora’ kulaklığını kullanarak, hatırlayabildiği tek gerçeğin ardındaki gerçeği keşfetmek için kendi zihninin derinliklerine gider: göğsünde bomba olan genç bir kızı kurtarma girişimi.

GET EVEN’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. GET EVEN indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “EVEN için Ayıkla” üzerine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). burada).
 4. GET EVEN klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

BİLET EDİN Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile EVEN Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 64 bit Windows 7, 64 bit Windows 8 (8.1) veya 64 bit Windows 10
 • İşlemci: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940
 • Hatırlatma: 8 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GPU GeForce GTX 660 / AMD GPU Radeon HD 7870
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 40 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?