Gato Roboto Indir (v1.0.4)


Gato Roboto Free Download PC Game Direct Link'te Önceden Yüklenmiştir Gato Roboto 30 Mayıs 2019'da yayınlandı

Oyun hakkında

Rahat zırhlı makinenize atlayın ve karaya oturmuş kaptanınızı ve çarpan uzay gemisini kurtarmak için sinir bozucu yaratıklarla ve hain engellerle dolu bir uzaylı yeraltı dünyasında tehlikeli bir yürüyüşe çıkın. Teknolojik harikanızın dost canlısı sınırlarının dışında parmaklarınızın ucunda ilerleyin ve yeni silah ve ekipman arayışında dar tünellerden ve gizemli su yollarından kedi içgüdülerinizi takip edin. Macera Gato Roboto'da en meraklı kedileri bekliyor!

Özellikler:
* Uzaydaki bir karakolun yeraltı labirentini keşfedin ve siz gelmeden önce ortaya çıkan kötü eylemleri keşfedin.
* Üssünde tehlikeli bir şekilde konuşlanmış muhafızlarla yüzleşmek için çevik bir mekanik kıyafetle düşmanları ve engelleri patlatın ve fırtınalayın.
* Mekanik zırhınızın erişemeyeceği alanları keşfetmek için dokuz canı da riske atarak dikkatlice makinenin dışına çıkın.
* Düzinelerce el yapımı ortamda seyahat ederken birçok sırrı açığa çıkarın ve yeni alanlar açmak için yeni silahlar ve eşyalar toplayın

Gato Roboto'yu indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Gato Roboto indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Gato.Roboto.v1.0.4.zip'e Çıkart” seçeneğine tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip'e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Gato Roboto klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Gato Roboto ücretsiz indirme

Doğrudan bir bağlantıyla Gato Roboto'nun ücretsiz indirilmesine başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7, 8, 8.1, 10 x86 / x64
 • İşlemci: Intel Pentium E2180 (2 * 2000) veya eşdeğeri
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: GeForce 8600 GT (512 MB)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 1 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Oyun kumandası önerilir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin