Garden Simulator Indir (v1.0.2.2)


Garden Simulator Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Garden Simulator 8 Eylül 2022’de yayınlandı

Oyun hakkında

Bahçıvanlık sevgisi, bir kez ekilen ve asla ölmeyen bir tohumdur. Taze sebzeler, sağlıklı meyveler ve güzel çiçekler – şimdi kendi tahsisli bahçenize bakma ve hasat etme fırsatınız var. Dün evde can sıkıntısı vardı – bugün doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Kendi sanal bahçenizi geliştirin, bitkilerle ilgilenin, hasat edin ve sonra onları satın. Bahçe Simülatörü ile kendi arazinizi alır, dekoratif öğeler yerleştirir ve hasattan önce bitkilerle ilgilenirsiniz. Kazancınız ne kadar zenginse, o kadar çok satabilir ve cennet diliminizi geliştirmek için o kadar çok para harcayabilirsiniz. Tonlarca açılabilir özellik ve ek içerikle, yeşil baş parmağınız maksimumda zorlanacak! Çim biçme makinesi, sulama kabı ve fideler sizleri bekliyor – doğada güzel ve dinlendirici bir zaman geçirmeye hazır olun. Ve unutmayın: Bahçeler “Ah ne güzel” denilerek ve gölgede oturularak yapılmaz.

 • Çok çeşitli meyve ve sebzeleri EKLE ve bahçenizi rengarenk çiçeklerle süsleyin.
 • Bitkilerinize GÖZ ATIN, büyüme aşamalarını İZLEYİN ve meyveleri HASAT EDİN. İster çilek, marul veya farklı çiçek türleri – bitki çeşitliliği bahçenizi benzersiz kılar.
 • Bahçenizi isteklerinize göre TASARIM! Çiçek ve sebze yataklarınızı yerleştirin ve çeşitli çit elemanları ile çerçeveleyin. Çok sayıda tasarımdaki çitler, mobilyalar ve birçok farklı nesne, mülkünüzü benzersiz bir tatil evi yapar.
 • BAHÇENİZİ TEMİZ TUTUN! Sadece başlangıçta bahçenizde kaldırılması gereken çöpler bulmakla kalmayacak, oyun sırasında da onu temiz tutma çabalarınız ödüllendirilecek! Çimlerinizi biçin ve mülkünüzü bir bahçıvanın rüyasına dönüştürün.
 • KAZAN ve Para Harca! Ne kadar çok meyve ve çiçek satarsanız, daha iyi aletlere, yeni bitki çeşitlerine ve daha fazlasına o kadar çok para yatırmanız gerekecek.
 • EĞLENİN ve gerçekçi fizikle deneyler yapın! Tasarım nesnelerini etrafa atın, istediğiniz gibi yerleştirin, çitlerden veya çitlerden kuleler inşa edin ve muhtemelen “gerçek” bir bahçede yapmayacağınız birçok çılgın şeyi yapın. Hayal gücünüz için neredeyse hiçbir sınır yoktur.

Garden Simulator nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Garden Simulator indirildikten sonra .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Garden Simulator” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Garden Simulator klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Bahçe simülatörü ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Garden Simulator ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7, 8.1, 10 (x64)
 • İşlemci: Intel i5 serisi dört çekirdekli, AMD Ryzen serisi
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 1060, AMD RX 590
 • DirectX: sürüm 11
 • Ağ: genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 4 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin