Garden Paws Indir (v1.3.5c)

Garden Paws Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Garden Paws 18 Aralık 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

Garden Paws, Daniel Kristina’nın Thiago’den seslendirdiği bir tutku projesidir ve onu mükemmel oyunumuz haline getirmek için ekleyeceğimiz çok daha fazla içerik var. Şu anda yaşanacak yüzlerce saat var, ancak yeni bir alan, daha fazla zindan katı ve daha fazlasıyla daha fazlasını eklemeyi planlıyoruz! Dünyayı dolaşmak için yola çıktıklarında büyükbabanızın çiftliğini miras aldınız. Yeni evinizin son rötuşlarını tamamlamak için yerel inşaatçıda Frank ile çalışın. Frank ve Mayor Wilson’ın şehri inşa etmesine yardım edin, böylece tam potansiyeline ulaşabilsin. Evinizi genişletmek ve yakındaki şehri inşa etmek için madeni paralara ihtiyacınız olacak. Bu paraları kazanmanın bir dükkan işletmekten daha iyi bir yolu var mı? Adaları ve mağaraları keşfedin ve köylülere satmak için pisliklerden çiçeklere kadar her şeyi toplayın. Bazı tohumlara sahip olduğunuzda, kendinizi çiftçiliğe veya işçiliği, balıkçılık, madencilik ve görevler dahil adalardaki diğer birçok aktiviteye kaptırabilirsiniz. Kasabadaki yeni binaları devreye almak için Frank ile bedava jetonunuz olduğunda, her bina benzersiz yükseltmeler, mağazalar, görevler ve hatta keşfedilecek yeni alanlar sunuyor, yapacak çok şeyiniz olacak! Keşfettiğiniz her alanda bulabileceğiniz, toplayabileceğiniz, satabileceğiniz ve hatta giyebileceğiniz yeni öğeler var. Her köşede gizli hazineler bulma şansı var. Bu yüzden, elde ettiğiniz her fırsatı keşfetmelisiniz. Maden kampı inşa edildiğinde, madencilere molozları temizlemeleri ve yeni maden mağaraları açmaları talimatını verin. Endişelenmeyin, burada savaşacak hayalet yok, sadece jeotlar ve diğer hazineler bulunacak. Daha fazlasını keşfetmek ister misiniz? Sonbaharda epik bir ganimet için Halloween Adası’na bir tekne turuna çıkın.

Bahçe pençelerini indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Garden Paws’ı indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Garden.Paws.v1.3.5c.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Garden Paws klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Bahçe pençeleri ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Garden Paws Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core i5 veya üstü
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: Geforce GT 740 / Radeon R7 250 veya üstü
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 1 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.