Galimulator Indir (v4.9)

Galimulator Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Galimulator 16 Mart 2018’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Galimatör rastgele oluşturulmuş bir galaksideki savaşları, devrimleri, siyaseti, araştırmaları ve diğer çeşitli tuhaf olayları simüle eder. Uzay imparatorluklarının güç için destansı savaşlara katlanmasını izleyin. Sonunda, daha güçlü bir ırk tarafından ezilerek, iç mücadelelerin kurbanları, uzay canavarları veya başka bir kader tarafından yenilecekler. Ama yerlerini yenileri alacak. Uzayda yıldızlararası yaşamın hiper çemberidir. Düşük seviyeli kağıt slaytlardan kaptanlar, bakanlar ve hatta imparatorlar olmak için yükselirken hanedanların ve bireylerin kaderlerini izleyin. Imperator modunda, genişleme ve savunmayı artırmak, gemilerinizi inşa etmek ve kontrol etmek ve casus ağınızı yönetmek için amiral geminizi kullanarak kendi imparatorluğunuzu kontrol edebilirsiniz. Sandbox modu, istediğinizi hemen hemen yapmak için size tam bir özgürlük verir. İmparatorluklar dejenere olsun, üzerlerine meteor fırlatsın vs. Ya da balık yerine yıldızlararası uzay imparatorlukları dışında bir akvaryum gibi izleyebilirsiniz.

Galimulator’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Galimulator indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Galimulator’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Buraya).
 4. Galimulator klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Galimulator Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Galimulator indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: 1.0 GHz
 • Hafıza: 1 GB RAM
 • Grafik: Entegre grafikler
 • Ses kartı: İsteğe bağlı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin