Gaia’s Melody: Echoed Melodies Indir (v1.2.2)


Gaia's Melody: Echoed Melodies Free Download PC Game doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Gaia's Melody: Echoed Melodies 20 Ekim 2017'de yayınlandı.

Oyun hakkında

Bu, sizi çocuksu bir merakla karmaşık bir hikayeye götüren RPG tarzı bir yolculuktur. Gülecek, ağlayacak ve “Öfke mi?” demeye devam edeceksiniz.

-Oyun, neşeli komedi karakterlerinde gizlenmiş karanlık bir hikayeyi takip ediyor
– Bu karakter grubunu keşfedin ve hayatlarının geçmişten, arkadaşlarından ve kendi eylemlerinden nasıl etkilendiğini öğrenin
– Renkli ve canlı özel grafikler, ayrıntılı karakterler, tüyler ürpertici sevimli canavarlar ve anime tarzı ara sahneler içerir
-Ağır karakter odaklı bir anlatı olarak yazılmış 20-30 saatlik bir destan
-Eğlenceli hale getirilen eğlenceli sıra tabanlı savaşlar
– Dinamik olarak sürükleyici (ve SEVGİLİ) karakter tabanlı sahneler
– 20'den fazla WindowSkins, 33 karakter biyografisi, alternatif kostümler, isteğe bağlı ara sahneler ve sırlar dahil olmak üzere tonlarca oyun içi koleksiyon parçası!
– Pencere stili, karşılaşma oranı, yükleme ekranı görüntüsü ve mini haritalar/kılavuzları içeren özelleştirme seçenekleri
-Gizli hazineleri ve lezzet metinlerini görmek için yakınlaştırın ve zihinlerini okumak için karakterleri değiştirin!

Gaia's Melody: Echoed Melodies nasıl indirilir ve yüklenir

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Gaia's Melody: Echoed Melodies indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Gaia's Melody: Echoed Melodies'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Gaia's Melody: Echoed Melodies klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Gaia'nın Melodisi: Yankılanan Melodiler Bedava İndir

Gaia's Melody: Echoed Melodies'i doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7/8.1/10
 • İşlemci: 2+ GHz
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Entegre grafik kartı yok; DirectX 9/OpenGL 4.1 uyumlu grafik işlemci; 1024MB VRAM
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 5 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: Entegre grafik kartlarıyla iyi çalışmaz. Ayrıntılar için SSS'ye bakın.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin