Gabe Newell Simulator Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Gabe Newell Simülatörü Ücretsiz İndir PC Oyunu. Gabe Newell Simülatörü 13 Ekim 2015’te yayınlandı

Oyun hakkında

Valve Corporation’ın patronu Gabe Newell olarak oynayabileceğiniz bu oyunla hayalleriniz nihayet gerçek olabilir! Bu oyun iki moda ayrılmıştır, ilki, Steam’de ne tür bir oyun yayınlayacağınıza, ne satın alacağınıza ve ne geliştireceğinize (Steam satışları dahil!) yönetebileceğiniz ve karar verebileceğiniz Steam modudur. Hikaye modunda Gabe Newell’i diğer şirketlere karşı savaşında kontrol edebilir, arkadaşlarıyla konuşabilir ve Half Life 3’ün kaderini belirleyebilirsiniz! UYARI! Bu oyun garip ve sapkın bir ruh tarafından tasarlanmış ve tasarlanmıştır, bu nedenle geliştirici, GABEN hakkında görebileceğiniz rüyalar veya halüsinasyonlar için hiçbir sorumluluk kabul etmez. Oyun ayrıca oyuncunun eğlenmesi için özel olarak oluşturulmuş bazı hatalar ve paskalya yumurtaları içerir, sadece oyun deneyimini bozan hatalar ayarlanır.

Gabe Newell Simülatörü nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Gabe Newell Simulator’ın indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Gabe Newell Simulator’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bu, edinebileceğiniz 7-Zip gerektirir. burada).
 4. Gabe Newell Simulator klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz İndir Gabe Newell Simülatörü

Doğrudan bağlantı ile Gabe Newell Simulator ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP veya üstü
 • İşlemci: 2.2 GHz çift çekirdekli işlemci
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: 512MB video RAM’li GPU
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 4 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: DirectX 9.0 veya üstü uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin