Full Throttle Remastered Indir


Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Full Throttle Remastered Ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Full Throttle Remastered 18 Nisan 2017'de yayınlandı

Oyun hakkında

Bir dakika içinde yola çıkacaksın, bineceksin, dünyada endişelenme. Sonra takım elbiseli bir adam gelir ve sizin ve çeteniz için bir anlaşması olduğunu söyler. Ama geldiğinizde başınızda bir düğüm var, sırtınızdaki yasa ve karnınızda gittiğiniz yolun çok daha sert olacağı hissi var. LucasArts tarafından 1995 yılında piyasaya sürülen Full Throttle, Ben Throttle'ın hikayesini anlatan endüstri efsanesi Tim Schafer'ın klasik bir grafik macera oyunudur. Motosiklet çetesi The Polecats'in popo tekmeleyen lideri, motosikletler, kargaşa ve cinayetle ilgili bir hikayeye karıştı. Şimdi, 20 yıldan fazla bir süre sonra Full Throttle, 4K destekli tüm yeni elle çizilmiş ve yüksek çözünürlüklü 3D grafiklerin yanı sıra yenilenmiş ses ve müziği içeren yenilenmiş bir sürümle geri döndü. Hoparlörlerinizi film kalitesinde ses ve tam bir dijital skorla GONE JACKALS – otantik, son derece rekabetçi bir motorcu grubu ile şaşırtın! Oyuncular, klasik ve yeniden düzenlenmiş modlar arasında geçiş yapabilir ve ses ve grafik seçeneklerini kalplerinin içeriğiyle birleştirebilir. Ayrıca, Peter Chan'ın çalışmalarına sahip bir konsept sanat tarayıcısı ve oyunun orijinal geliştiricileriyle bir yorum parçası da dahildir. Full Throttle, Tim Schafer'ın tek proje yöneticisi ve popüler bir kült klasiği olduğu ilk oyundu! Bu özel sürüm, yalnızca oyunun orijinal geliştiricilerinin katılımıyla mümkün olan özen ve özenle sevgiyle restore edildi ve yeniden yaratıldı. PS4, PS Vita ve PC için 2017.

Full Throttle Remastered'ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Full Throttle Remastered indirme işlemi tamamlandıktan sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Full.Throttle.Remastered.zip” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. Full Throttle Remastered klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Vollgas Remastered ücretsiz indirme

Doğrudan bir bağlantıyla Full Throttle Remastered'ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe'yi sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü
 • İşlemci: Intel® Core ™ 2 Duo 2,4 GHz, AMD Athlon ™ X2 2,8 GHz veya üzeri
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 260, ATI Radeon 4870 HD / Intel HD 4000 grafik veya eşdeğeri
 • Depo: 8000 MB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Windows uyumlu kart
 • Ek Yorumlar: OpenGL 3.3 veya üstünü destekleyen GPU

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin