FUEL Indir

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş YAKIT Free Download PC oyunu. YAKIT 2 Haziran 2009’da piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

FUEL, yarış oyunları için şimdiye kadar oluşturulmuş en büyük ortamla çoklu arazi yarışlarında devrim yaratacak ve oyunculara 14.000 km²’nin üzerinde inanılmaz sınırsız bir oyun alanı sunacak. YAKIT, oyuncuların tamamen farklı bir arazide birbirleriyle rekabet etmelerine ve iki ve dört tekerlek üzerinde düzinelerce farklı sürüşü sürerken ve bu destansı dünyayı benzeri görülmemiş bir ölçekte keşfederken ölüme meydan okuyan muhteşem gösteriler yapmalarına olanak tanır. YAKIT, dünyanın tüm bölgelerinin, onlarca yıllık çevresel kötüye kullanımın iklim değişikliğinin etkileriyle vurulduğu alternatif bir günümüzde geçiyor. Petrol fiyatları burada fırladı, ancak yeni bir yarış bağımlıları türü, yakıt için savaşırken yepyeni bir ekstrem sporda aşınmış ev yapımı araçlarını birbirlerine karşı çukurlaştırdıkları çorak araziye taşınıyor. Zafer, en iyiye meydan okumak için çorak araziyi gezmektir. Tsunamiyle harap olmuş Pasifik kıyılarından Büyük Kanyon dahil Nevada’nın çorak arazilerinden hain karla kaplı dağlara, yoğun ormanlara, kurak çöllere, terk edilmiş sahil beldelerine ve çok daha fazlasına. Bu geniş, açık manzarayı hayata geçirmek, tam gün ve gece geçişleri, parlak güneş ışığı, sağanak yağmur ve aradaki her şeyin yanı sıra yıkıcı kasırgalar, kum fırtınaları, gök gürültülü fırtınalar, yıldırım çarpmaları ve yarış sırasında strateji değişikliği gerektiren kar fırtınaları içeren dinamik bir hava durumu sistemidir. Bu geniş dünyayı keşfetmek ve yüzlerce çok oyunculu mücadeleye katılmak için çevrimiçi olma fırsatını tamamlayın. FUEL, atari tarzı kayıt ve oynamayı destekleyen 70 farklı açılabilir araca sahiptir. Bunların her biri agresif tasarım, benzersiz performans ve yüzeye özel kullanım ile karakterize edilir ve nasıl ve nerede birleşmiş olurlarsa olsunlar birbirleriyle rekabet edebilirler.

YAKIT indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. FUEL’i indirdikten sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “FUEL.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. FUEL klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

YAKIT ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile FUEL Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP / Vista veya daha yenisi
 • İşlemci: Pentium D @ 3.0GHz veya eşdeğeri Athlon 64 X2 Merkezi işlemci
 • Hafıza: 256 MB
 • Grafik: 256 MB VRAM ile GeForce 7800 / Radeon X1800.
 • DirectX sürümü: DirectX 9.0c (dahil)
 • Hard disk: 3,5 GB sabit disk alanı
 • Ses kartı: Evet

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.