Frozenheim Indir (v0.1.3)

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Frozenheim Free Download PC oyunu. Frozenheim, 20 Mayıs 2021’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Viking destanlarının zamanıdır. Bir kan davası anavatanınızı parçalıyor. Atalarınızın topraklarından sürgün edildiniz, kendinize ve hala size sadık olanlara yeni bir yuva bulmaya mahkumsunuz. Kış yaklaştığında yeni klanınız sizi bekliyor. Yerleşim kurmak kolay bir iş değil ama halkınızı soğuktan, kıtlıktan ve sizi yok etmek isteyenlerden korumak daha da zor. İktidara gelip kendi fetih ve zafer destanınızı yazan kont olacak mısınız? Frozenheim, yerleşiminizi korurken ve genişletirken dengeleyebileceğiniz sofistike yönetim mekanikleri ve çeşitli ilerleme ağaçları sunan sessiz bir İskandinav şehir kurma oyunudur. Taktik becerilerinizi test edecek acımasız RTS savaşlarına hazırlanın. İzcilik gruplarına yürüyerek ve tekneyle başlamak, yalnızca yararlanılacak kaynakları keşfetmekle kalmayacak, aynı zamanda sizi yok etmeye çalışacak düşmanların da dikkatini çekecektir.

Frozenheim Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Frozenheim indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Frozenheim’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. Frozenheim klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Frozenheim Ücretsiz indir

Doğrudan bir bağlantıyla Frozenheim’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Çift çekirdekli 3.2 GHz işlemci
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 660, Radeon R7 265 veya 2 GB video RAM’li eşdeğeri
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 5 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin