Frozen Flame Indir (v0.65.0.4.30885)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Frozen Flame Ücretsiz İndir PC Oyunu. Donmuş Alev 17 Kasım 2022'de gösterime girdi

Oyun hakkında

Frozen Flame, bir zamanlar ejderhalar tarafından yönetilen eski bir ülke olan Arсana'nın uçsuz bucaksız dünyasında geçen bir hayatta kalma RPG'sidir. Lanetle kafası karışmış halde, şimdi ilkel büyünün güçlerini kullanabilen ruhları çağırıyor. Bu toprakları yönetmeye çalışanlar, savaşı diyarı çürüten Yüzsüzlerin evi olan Buz Kalesi'ne götürmek için güç ve müttefikler toplamalıdır. Keşfetmeyi sevenler için özel olarak hazırlanmış Frozen Flame, güzel manzaralar ve canavarlarla dolu antik kalıntılarla dolu bir açık dünyadan çok daha fazlasını sunuyor. Sofistike bir ilerleme sistemi ile kendi yolunuzu seçmek ve sırlarla, tehditkar düşmanlarla ve bu dünyanın gizemlerini koruyan devasa yaratıklarla dolu zorlu dünyaya katlanmak size kalmış. Müttefikler toplayın, kalenizi inşa edin, düzinelerce işlenebilir seçenekle kendinizi silahlandırın ve eskilerin geride bıraktığı eski eserler için bir maceraya atılın. Bu diyarda hiçbir yolculuk birbirine benzemez: sihirle birbirine bağlanan dünyanın şekli her oyun için benzersizdir ve havada yüzen adalar düzeni öngörülemeyen şekillerde değiştirir. Donmuş Alevin gücüyle güçlendirilmiş kanatları açın ve eski hazineleri aramak için sürekli değişen manzarayı keşfedin. Buz Kalesi ufukta beliriyor, kudretli silueti manzaraya hakim. Şimdi, Arcana topraklarını harap eden muazzam bir güce sahip olan Faceless tarafından ele geçirildi. Gücü her zamankinden daha da güçleniyor, topraklara yıkım dalgaları gönderiyor, kontrol edilmezse dünyayı belirsizlik içinde donduruyor. Ataları, bir zamanlar bu toprakları boyun eğmez çelik iradeleri ve büyük ustaların hünerleriyle şekillendiren kudretli varlıklardı. Bilgilerini toplayın, güçlerini kazanmak için özlerini özümseyin ve bu tamamen gelişmiş RPG dünyasında kendi yolunuzu seçin. Grubunuzu ve yol boyunca topladığınız malları koruyabilecek bir kale inşa edin. Sonsuz kışın yıkıcı güçlerini uzakta tutarken, lanetli toprakların zorlu koşullarının üstesinden gelmeniz ve kadim ejderhaların nefesi kışın yıkıcı güçlerini kapınıza getirdiğinde dinlenmeniz için size çok ihtiyaç duyulan üretim araçlarını sağlar.

Donmuş Alev nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Frozen Flame indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Frozen Flame'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan edinebilirsiniz) burada).
 4. Frozen Flame klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Donmuş alev ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Frozen Flame ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 64bit
 • İşlemci: Intel Core i5 2310 / AMD FX-6300
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA® GeForce GTX 970 / ATI Radeon R9 serisi
 • DirectX: sürüm 11
 • Ağ: genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 10 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin