From Earth To Heaven Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş olarak Dünyadan Cennete Ücretsiz indir PC oyunu. Dünyadan Cennete 5 Eylül 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Bu oyunda, gökyüzünden gökyüzüne ilk düşen kahramanı takip ediyorsunuz. Oyun, birinci şahıs platform oyununun ve neredeyse felsefi bir hikayeye sahip hafif yürekli bir keşif oyununun benzersiz bir birleşimidir. Son derece stilize edilmiş ve nefes kesen çevresi, güzellik ve zarafetle dolu gerçeküstü bir dünya ve huzurlu ama nefes kesici çevreyle mükemmel uyum sağlayan birkaç küçük çevresel bulmaca ile şaşırtıyor. cennete geri dönebilir misin Bulmak.

Dünyadan gökyüzüne nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. From Earth To Heaven indirmeyi bitirdikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Earth To Heaven” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. From Earth To Heaven klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Dünyadan cennete ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantıyla From Earth To Heaven’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 7 kazan
 • İşlemci: i5
 • Depolamak: 2 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX600
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Özel gereksinim yok.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin