From Dust Indir

Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş Dust Free Download PC oyunundan. From Dust, 17 Ağustos 2011’de yayınlandı

Oyun hakkında

From Dust, kült klasiği “Another World / Out of this World” ün yaratıcısı Eric Chahi’nin en yeni orijinal oyun konseptidir. Kendinizi tehlikeli olduğu kadar egzotik de olan bir dünyaya bırakın! İlkel bir kabilenin kaderini, sürekli evrim içindeki bir dünyanın arka planına karşı kontrol ediyorsunuz – güçlü doğanın kendisine ait olanı yeniden yakaladığı bir evren; ve elementlere hakim olmanız, halkınızın tek hayatta kalma şansıdır. Gördüğünüz ve etkileşimde bulunduğunuz her şeyin dinamik olarak geliştiği ve sürekli yeni bir deneyim sunduğu sandbox’taki en gelişmiş gerçek zamanlı doğa simülasyonlarından birini oynayın. Çeşitli ortamları keşfedin: tropikal adalar, volkanik manzaralar, çöller ve çok daha fazlası. Resminizdeki dünyayı şekillendirmek için doğanın güçlerini kontrol edin. Lavları durdurun, azgın suları, gölleri boşaltmayı, orman yetiştirmeyi ve dağları yükseltmeyi bırakın!

Tozdan indirin ve kurun

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. From Dust’ın indirilmesi bittiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “From.Dust.zip İçine Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. From Dust klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Tozsuz indirme

Doğrudan bağlantıyla Dust Free Download’dan başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP (SP3) / Windows Vista (SP2) / Windows 7 (SP1)
 • İşlemci: 1,8 GHz Intel Core 2 Duo veya 2,3 GHz AMD Athlon64 X2 4400+
 • Hafıza: 1,5 GB (Windows XP) / 2 GB (Windows Vista / Windows 7)
 • Grafik: Shader Model 3.0 veya üstü ile 256 MB DirectX 9.0c uyumlu kart (* desteklenen listeye bakın)
 • DirectX®: 9.0c
 • Hard disk: 4 cigabayt
 • Ses: DirectX 9.0 uyumlu ses kartı
 • Çevre birimleri: Klavye, fare, isteğe bağlı denetleyici
  * Yayınlama sırasında desteklenen grafik kartları: ATI RADEON HD 3000/4000/5000 / 6000NVIDIA GeForce 8800/9/100/200/300/400/500 serisi

  Bu kartların dizüstü bilgisayar sürümleri çalışabilir ancak DESTEKLENMEZ. Bu yonga setleri, bu oyunu çalıştıran tek yonga setleri.

  Crossfire veya SLI ile donatılmış sistemler oyunu çalıştırabilir ancak desteklenmez. From Dust oynarken tek bir kart kullanmanız önerilir.
  * Bu ürün Windows® 98 / ME / 2000 / NT’yi desteklemez

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.