Frick, Inc. Indir (v1.5)


Frick, Inc. Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Ücretsiz İndirme PC Oyunu. Frick, Inc. 10 Ekim 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Frick, Inc. – ekran kontrolleriyle farklı kamyonları sürün. Her kamyonun farklı bir kontrol yöntemi vardır ve her şey Frick, Inc. ustalaşana kadar sinir bozucu.

 • Öğrenmesi kolay, ustalaşması zor – farklı görevleri gerçekleştirmek için 40 seviyede kamyonlar (ve kontrol yöntemleri) arasında geçiş yaparsınız.
 • Her Seviyede Ek Meydan Okuma – Seviyelerin her biri, yalnızca ekstra mil gidecek kadar cesur olanlar için ek bir meydan okuma içerir.
 • Oyun Varlıklarını İçerir – Oyun geliştirmeye hazır mısınız? Kendi Frick, Inc.’den ilham alan oyununuzu oluşturmak için birlikte verilen 3B modelleri kullanın.

Frick, Inc. nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Frick, Inc. indirmeyi tamamladıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Frick, Inc.’e Çıkart” ı tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Frick, Inc. klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Frick, Inc. Ücretsiz İndir

Frick, Inc.’i başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Doğrudan bağlantı ile ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 (SP1+) ve Windows 10
 • İşlemci: SSE2 komut seti desteği ile X86, X64 mimarisi
 • Hafıza: 1 GB bellek
 • Grafik: 1 GB belleğe sahip NVIDIA GeForce 450 veya üstü
 • DirectX: 10. Sayı
 • Depolamak: 100 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin