Freedom Fighters Indir

Freedom Fighters Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş. Freedom Fighters, 26 Eylül 2003’te serbest bırakıldı

Oyun hakkında

Özgürlüğünüzü aldılar. Onu geri alma zamanı! Freedom Fighters, yabancı bir süper gücün işgali sırasında New York City’nin alternatif bir hikayesinde geçen yoğun bir üçüncü şahıs aksiyon oyunudur. Çalışkan tesisatçı Chris Stone rolünü üstlenin ve kendinizi karizmatik bir lider olarak kanıtlamak için direnişin saflarında yükselin. Direnişi artırmak ve kampanya boyunca 12 özgürlük savaşçısını stratejik çatışmalara yönlendirmek için malzemeleri özgürleştirin, silahları yakalayın ve askere alma ve komuta sistemini kullanın. Şehirde dolaşın ve bir seviyedeki eylemlerinizin diğerindeki savaşları etkilediği birbirine bağlı görevleri tamamlayın. IO Interactive’in kült klasiği 2003 yılında yayınlandı ve şimdi ilk kez orijinal biçiminde dijital olarak mevcut.

Freedom Fighters’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Freedom Fighters indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Freedom.Fighters.zip” e tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Freedom Fighters klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Freedom Fighters ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Freedom Fighters Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Pentium 4 1.5 GHz veya Athlon XP eşdeğeri
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: % 100 DirectX 10 uyumlu grafik kartı
 • DirectX: Sürüm 10
 • Kamp: 800 MB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: % 100 DirectX 10 uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin