Free Running Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Ücretsiz Koşu Ücretsiz İndir PC oyunu. Free Running, 5 Nisan 2007'de yayınlandı

Oyun hakkında

Parkur veya serbest koşu sanatı, bedeni ve zihni geliştiren bir yaşam biçimidir. Serbest koşu felsefesi, ister kentsel ister doğal olsun çevreye ve onun engellerine bir dizi meydan okuma olarak bakmaktır. Serbest çalışan bir öncüden bu engelleri akıcı bir şekilde nasıl aşacağınızı öğreneceksiniz. “İzleyiciler” (Serbest Koşucular) olarak bilinen seçkin bir sporcu grubuna katılın ve muhtemelen tüm zamanların en büyük İzleyicisi olmak için diğer Serbest Koşuculara karşı yarışın. Önümüzdeki zorluklar, en üst düzeyde fiziksel güç ve hayal gücü gerektirir. gerekenlere sahip misin

• Her biri kendi oyun tarzına sahip 3 farklı bölgede 10 farklı seviyeye yayılmış 60'tan fazla mücadele.
• Parkour Kralı olarak taçlandırılmak için Kong Vaults, Firavun Tırmanışları, Raylı Bölme – Vaults ve Vertical Wall Runs dahil olmak üzere 50'den fazla hareket, numara ve dublörde ustalaşın.
• “Yarış”, “Hile” ve “Hedef Toplama” dahil olmak üzere 9 farklı meydan okuma modu.
• Yeni karakterlerin, kıyafetlerin, numaraların ve müziğin kilidini açın.
• En sevdiğiniz serbest koşu hareketlerini ve tekniklerini yeniden yaratın.
• Serbest dolaşım oyunu.

Free Running nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Free Running'in indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Free Running'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
  4. Free Running klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz İndirmeyi Çalıştır

Doğrudan bağlantı ile Free Running Free Download'ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7 veya Windows 10
  • İşlemci: 1 GHz veya daha yüksek
  • Hafıza: 2 GB bellek
  • Grafik: 512 MB veya üzeri DirectX 9 uyumlu 3D grafik kartı
  • Depolamak: 1 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin