Fractured Minds Indir

Fractured Minds Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Fractured Minds, 14 Kasım 2019’da yayınlandı.

Oyun hakkında

Fractured Minds, kaygı ve zihinsel sağlık sorunlarını araştıran sürükleyici bir sanatsal kısa oyundur. BAFTA Genç Oyun Tasarımcıları Ödülü’nü kazanan Fractured Minds, o zamanlar 17 yaşında olan Emily Mitchell tarafından akıl hastalığının anlaşılmasını ve farkındalığını artırmak için geliştirilen bir oyundur. İnsan ruhunda bir yolculuğa çıkın ve her biri zihinsel sağlık sorunlarıyla ilgili farklı bir yönü veya zorluğu simgeleyen altı atmosferik ve düşündürücü bölümü deneyimleyin. günlük durumların tanınmayacak kadar çarpıtıldığı izolasyondan korkuya. Ham, duygusal ve ciddi Fractured Minds, video oyunlarının hayati mesajları yaratıcı yollarla iletebildiğini gösteriyor. Empati geliştirmeyi ve ruh sağlığı sorunları yaşayan milyonların desteğini almayı amaçlayan bir oyundur. Wired Productions, kendini zihinsel sağlığı geliştirmeye adamış bir oyun endüstrisi yardım kuruluşu olan Safe In Our World’ü desteklemekten gurur duyar. Gelirlerin %80’i Emily’nin kariyerine ve gelecekteki Safe In Our World girişimlerine fon sağlamaya yardımcı olacak.

 • İnsan ruhunda kişisel ve dürüst bir yolculuğa çıkın.
 • Her biri gerçek engellerden ilham alan 6 seviyedeki zorlukları ve bulmacaları tamamlamak için çevrenizle etkileşime geçin.
 • Boşluk, korku, depresyon ve paranoyayı çevreleyen duyguları keşfedin.
 • Kai Engel tarafından nazikçe sağlanan “Sessizlik” de dahil olmak üzere zengin ve akıldan çıkmayan müziklerin keyfini çıkarın.
 • Akıl sağlığıyla yaşamanın ne anlama geldiğine dair düşündürücü bir deneyim.

Fractured Minds Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Fractured Minds indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Fractured Minds” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. Fractured Minds klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Fractured Minds Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Fractured Minds’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10 (32 bit)
 • İşlemci: Intel Core i3 @ 2,4 GHz
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: Intel HD 4000 / NVIDIA GeForce 620M (veya eşdeğeri)
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 1586 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin