FPV Freerider Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş FPV Freerider Free Download PC Oyunu. FPV Freerider, 17 Nisan 2015'te yayınlandı

Oyun hakkında

Gerçek dronunuzun çarpma riskini almadan yarış yapın veya yeni serbest stil numaraları öğrenin. LOS (görüş hattı) ve FPV (birinci şahıs bakış açısı) uçuş özelliklerine sahiptir. Kendi kendini hizalama ve akro modunun yanı sıra 3D uçuş modunu (ters itme) içerir. Kontrol modu 1,2,3 ve 4'ü destekler. Giriş hızları, kamera ve fizik için ayarları özelleştirme yeteneği. Altı senaryonun yanı sıra otomatik olarak milyonlarca parkur oluşturabilen bir yarış pisti oluşturucu içerir. Her parkurun zamanlı bir yarış özelliği vardır. Bu, FPV Freerider'ın klasik versiyonudur, ayrıca bazı daha ayrıntılı manzaralara ve ek özelliklere sahip olan FPV Freerider Recharged da vardır. USB denetleyici/RC radyo kullanılması önemle tavsiye edilir. *

*Başarıyla kullanılan kontrol cihazları arasında FrSKY Taranis, Spektrum, Devo, DJI FPV, Turnigy, Flysky, Jumper, Radiomaster, Eachine, Detrum, Graupner ve Futaba RC radyolar, Realflight ve Esky USB kontrol cihazları, Logitech, Moga, Xbox ve Playstation oyun pedleri bulunur.

FPV Freerider nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. FPV Freerider indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “FPV Freerider'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan burada).
 4. FPV Freerider klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ücretsiz FPV Freerider İndirme

Doğrudan bağlantı ile FPV Freerider ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core2 Duo 2GHz veya üzeri/ AMD 2GHz veya üzeri
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: Geforce GTX 960M / Radeon HD 7750 veya üzeri, 1 GB ekran kartı hafızası
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 1 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: Bir oyun kumandası/RC radyo şiddetle tavsiye edilir. Tümleşik Intel HD Graphics önerilmez.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin