Forza Horizon 5 Indir (v1.522.259.0 & ALL DLC)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Forza Horizon 5 Ücretsiz İndir PC Oyunu. Forza Horizon 5, 8 Kasım 2021’de yayınlandı

Oyun hakkında

Nihai ufuk maceranız sizi bekliyor! Dünyanın en iyi yüzlerce arabasında sınırsız, eğlence dolu sürüş aksiyonu ile Meksika’nın canlı ve sürekli gelişen açık dünya manzarasını keşfedin. Dünyanın en iyi yüzlerce arabasında sınırsız, eğlence dolu sürüş eylemi ile Meksika’nın canlı ve sürekli gelişen açık dünya manzaralarında nefes kesen keşif gezilerine liderlik edin. Çarpıcı kontrastların ve güzelliğin dünyasını keşfedin. Yaşayan çölleri, yemyeşil ormanları, tarihi şehirleri, gizli harabeleri, el değmemiş kumsalları, geniş kanyonları ve tepesi karla kaplı yüksek bir volkanı keşfedin. Sevdiğiniz aktivitelere katıldığınız için sizi ödüllendiren yüzlerce mücadele içeren kapsamlı bir kampanyaya dalın. Yeni karakterlerle tanışın ve Horizon Story görevlerinin sonuçlarını seçin. Meksika’nın benzersiz, dinamik mevsimleri her hafta dünyayı değiştirirken, yükselen toz fırtınaları ve yoğun tropik fırtınalar gibi hayranlık uyandıran hava olaylarıyla yüzleşin. Yeni etkinlikler, meydan okumalar, koleksiyon öğeleri ve ödüller ve keşfedilecek yeni alanlar için geri gelmeye devam edin. Hiçbir sezon birbirinin aynısı olmayacak. Menüler, yükleme ekranları veya lobiler olmadan sizi ve arkadaşlarınızı aksiyonun ve eğlencenin içinde tutacak devam eden bir dizi eğlenceli, üst düzey mücadele için diğer oyuncularla takım kurun ve Horizon Arcade’e girin. Horizon Open and Tours’da yeni arkadaşlarla tanışın ve kreasyonlarınızı yeni topluluk hediyeleriyle paylaşın. EventLab’in özel yarışlar, meydan okumalar, akrobasi hareketleri ve yepyeni oyun modları içeren güçlü yeni oyun araç seti ile kendi eğlence ifadenizi yaratın. Açılır kapanır tavanları açıp kapatma, boyalı fren kaliperleri ve daha fazlası gibi yeni seçeneklerle arabalarınızı her zamankinden daha fazla şekilde özelleştirin. Özel kreasyonlarınızı toplulukla paylaşmak için yeni Hediye Damlaları özelliğini kullanın. Horizon maceranıza bugün başlayın!

Forza Horizon 5 nasıl indirilir ve yüklenir

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Forza Horizon 5 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Forza Horizon 5’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, buradan burada).
 4. Forza Horizon 5 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Forza Ufuk 5 Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Forza Horizon 5 ücretsiz indirme işlemini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


elektrik

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 sürüm 15063.0 veya üzeri
 • İşlemci: Intel i5-4460 veya AMD Ryzen 3 1200
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVidia GTX 970 VEYA AMD RX 470
 • DirectX: sürüm 12
 • Ağ: genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 110 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin