Forza Horizon 5 Indir (v1.405.2.0)


Forza Horizon 5 Ücretsiz İndirilen PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Forza Horizon 5, 8 Kasım 2021'de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Nihai ufuk maceranız sizi bekliyor! Dünyanın en iyi yüzlerce otomobilinde sınırsız eğlenceli sürüş eylemiyle Meksika'nın canlı ve sürekli gelişen açık dünya manzaralarını keşfedin. Dünyanın en iyi yüzlerce otomobilinde sınırsız eğlenceli sürüş eylemi ile Meksika'nın açık dünyasının canlı ve sürekli gelişen manzaralarında nefes kesici keşiflere öncülük edin. Etkileyici zıtlıklar ve güzelliklerle dolu bir dünyayı keşfedin. Canlı çölleri, yemyeşil ormanları, tarihi şehirleri, saklı harabeleri, el değmemiş kumsalları, uçsuz bucaksız geçitleri ve karla kaplı yükselen bir volkanı keşfedin. Sevdiğiniz aktivitelere katıldığınız için sizi ödüllendirecek yüzlerce zorluk içeren kapsamlı bir kampanyaya kendinizi kaptırın. Yeni karakterlerle tanışın ve Horizon Story görevlerinin sonuçlarını seçin. Meksika'nın benzersiz, dinamik mevsimleri her hafta dünyayı değiştirirken, yükselen toz fırtınaları ve yoğun tropik fırtınalar gibi hayranlık uyandıran hava olaylarını üstlenin. Yeni etkinlikleri, zorlukları, koleksiyonları, ödülleri ve yeni alanları keşfetmek için geri gelmeye devam edin. İki mevsim asla aynı olmayacak. Menüler, yükleme ekranları veya lobiler olmadan sizi ve arkadaşlarınızı hareket halinde tutacak ve eğlenecek devam eden bir dizi eğlenceli, abartılı mücadele için diğer oyuncularla takım kurun ve Horizon Arcade'e girin. Horizon Open ve Tours'da yeni arkadaşlarla tanışın ve yarattıklarınızı yeni topluluk hediyeleriyle paylaşın. Güçlü yeni EventLab oyun araç seti ile özel yarışlar, meydan okumalar, akrobasi hareketleri ve tamamen yeni oyun modları dahil olmak üzere kendi eğlence ifadelerinizi yaratın. Açılır tavanları açma ve kapama, fren kaliperlerini boyama ve daha fazlası gibi yeni seçeneklerle arabalarınızı her zamankinden daha fazla özelleştirin. Özel yapımlarınızı toplulukla paylaşmak için yeni Hediye Damlaları özelliğini kullanın. Ufuk maceranıza bugün başlayın!

Forza Horizon 5 nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven'a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Forza Horizon 5 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Forza Horizon 5'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, Burada).
 4. Forza Horizon 5 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Forza Horizon 5 Ücretsiz İndir

Doğrudan bir bağlantıyla Forza Horizon 5'i ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


Torrent

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, exe'ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 sürüm 15063.0 veya üstü
 • İşlemci: Intel i5-4460 veya AMD Ryzen 3 1200
 • Depolamak: 8 GB RAM
 • Grafik: NVidia GTX 970 VEYA AMD RX 470
 • DirectX: Sürüm 12
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 110 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin