Forgotten Hill First Steps Indir

Forgotten Hill İlk Adımlar Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş PC oyununu ücretsiz indirin. Unutulmuş Tepe İlk Adımlar 10 Haziran 2021’de yayınlandı

Oyun hakkında

Forgotten Hill serisindeki ilk üç oyunun nihayet Steam’de mevcut olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz: Forgotten Hill First Steps! Bay Larson’ın o soğuk Kasım akşamından başlayarak, kukla tiyatrosunun dehşetiyle, Albay McMillan’ın cerrahi kliniğinden kaçışına kadar, korkunç Unutulmuş Tepe kasabasındaki ilk adımlarını izleyelim. Yeni sırları keşfedin ve kahramanımız ve Forgotten Hill sakinlerinden bazıları hakkında daha fazla bilgi toplayın ve yeni bulmacaları ve bilmeceleri çözerken yeni yerler keşfedin. Forgotten Hill First Steps, birinci şahıs, korku, tıkla ve tıkla oyunudur. Hikaye, rahatsız edici Forgotten Hill şehrinin sırları etrafında dönüyor ve onları ortaya çıkarmak için bulmacaları çözmeniz ve grotesk yerleri keşfetmeniz gerekecek. Unutulmuş Tepe İlk Adımları şunları içerir:

 • yeniden tasarlanmış grafikler ve daha iyi ayrıntılarla ilk Forgotten Hill oyunu – Forgotten Hill Fall –
 • aziz devam filmi – Unutulmuş Tepe Kuklacısı – Kumarbazın ilk kez ortaya çıktığı yer
 • üçüncü oyun – Unutulmuş Tepe Cerrahisi – cerrahi korkularıyla
 • Üç oyunu birbirine bağlayan ve onları uzun bir hikaye haline getiren, Forgotten Hill Disillusion’ın öncesini anlatan yepyeni içerik
 • eski ve yeni karakterler ve Bay Larson’ın geçmişine derin bir dalış
 • her zamanki grotesk Forgotten Hill atmosferimiz
 • 9 dile çevrilmiş tüm metinler ve diyaloglar
 • Özel bilgi sistemimiz: Basit bir tıklama size yardımcı olur ve bulmacaları atlamanızı sağlar

Unutulmuş Tepe Nasıl İndirilir ve Kurulur İlk Adımlar

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Unutulmuş Tepe İlk Adımları indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Unutulan Tepenin İlk Adımlarına Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, aşağıdakileri alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Forgotten Hill First Steps klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Unutulmuş Tepe Başlarken Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Forgotten Hill First Steps’i ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Microsoft® Windows® 10
 • İşlemci: 1 GHz işlemci
 • Depolamak: 6 GB RAM
 • Grafik: Intel HD grafikler
 • Depolamak: 500 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin