FOREWARNED Indir (v054)

UYARI Doğrudan bir bağlantıyla önceden yüklenmiş PC oyununun ücretsiz indirilmesi. FOREWARNED, 10 Eylül 2021’de yayınlandı

Oyun hakkında

Eski Mısır bilgisini uzun bir süre inceledikten sonra, yeni uydu görüntüleri aracılığıyla Sahra’da ortaya çıkan yapılarla ilgili son raporlar ilginizi çekecektir. Yerler, bir harita üzerinde size tanıdık geliyor, çünkü yüksek rahip Akar tarafından Firavun’u korumak için doğal olmayan uzun yaşamlarla kutsanmış güçlü savaşçılar olan seçkin Mejai’nin mezarlarına tekabül ediyorlar. Bununla birlikte, hayattaki bir nimet, ölümde bir lanet olabilir … Eski metinler, bu savaşçıların ölümlülük sınırlarının ötesine geçtiklerinden ve hemcinslerine ölüm ve yıkım getirdiklerinden bahseder. Efsane, onları durdurmak için her mejai’yi paha biçilmez kalıntılarla ayrı mezarlara çeken ve sonra onları sonsuza dek onlara kilitleyen bir grup cesur Mısırlıdan bahseder… Bu hikaye bir efsane olsa bile, tarihsel ve Böyle bir keşfi araştırmak için parasal değer, en çılgın hayallerinizin ötesinde olurdu. Ama dikkatli olun – eğer efsaneler doğruysa, mejai her zaman öfkeyle somurtuyor, tutsaklıklarının intikamını almak için insanlığı mahvetmeye can atıyor. Bu ortak gerilim filminde arkeologlardan ve hazine avcılarından oluşan ekibinizi toplayın ve efsanenin ardındaki gerçeği keşfedin. Tek başınıza, bir grup arkadaşınızla oynayın veya çevrimiçi olarak herkese açık bir oyun bulun. Eski Mısır harabelerinde gezinmek ve içindeki tehlikelerden kurtulmak için emrinizde olan her aracı kullanın. Alternatif olarak, aktiviteyi tespit etmek için radar sistemi veya hareket sensörü dizisi gibi araçları kullanarak kazı çadırınızın güvenliğinde harabelerin dışından ekip arkadaşlarınıza bilgi verebilirsiniz. Oyunun temel amacı, binlerce yıl önce lanetli mejai’yi cezbetmek ve yakalamak için kullanılan her kalıntı için kalıntıları aramaktır. Mezarları geçerken, mejai’yi fiziksel biçimini almadan önce ruhsal biçimindeyken tanımlamak için etrafınızdaki fenomenleri gözlemleyin. Her oyun veya tur, toplanacak bir ana kalıntının yanı sıra altın, irfan ve nadir eserler şeklinde toplanacak çok sayıda arkeolojik görev ve ganimet içerir. Siz ve ekibiniz bu zorluklarla nasıl başa çıkacağınıza karar vermelisiniz.

UYARI nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. FOREWARNED indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Ön Uyarıya Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. FOREWARNED klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

UYARI Ücretsiz indirin

Doğrudan bir bağlantı ile ücretsiz UYARI indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel i3-6100 / AMD Ryzen 3 1200, FX4350 veya üstü
 • Depolamak: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX 970 veya AMD Radeon R9 290
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 10 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: VR olmayan mod için daha düşük özellikler kabul edilebilir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin