Forbidden Place Indir

Forbidden Place Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Yasak yer 2 Ekim 2021’de yayınlandı

Oyun hakkında

Uzay gemisinde bir zombi virüsü ortaya çıktı. Lütfen uzay gemisindeki malzemeleri toplayın ve kaçmaya çalışın. Oyun özellikleri:

 • Birinci şahısta gerçek ve heyecan verici oyun modu.
 • Gergin ve ürkütücü oyun atmosferi.
 • Bu uzay gemisinden hayatta kalmaya ve kaçmaya çalışın

Yasak Yer nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Yasak Yer indirme işlemi tamamlandıktan sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Yasak Yere Çıkart” seçeneğine tıklayın (bunun için alabileceğiniz 7-zip’e ihtiyacınız olacak) Burada).
 4. Yasak Yer klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Yasak yer Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Yasak Yer’i ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10
 • İşlemci: i5
 • Depolamak: 8 GB RAM
 • Grafik: 1050ti
 • Depolamak: 5 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin