Football Manager 2020 Indir (v20.4.1)


Football Manager 2020 Direct Link'te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilen PC Oyunu. Football Manager 2020, 18 Kasım 2019'da yayınlandı

Oyun hakkında

Futbol kulübünüzü istediğiniz gibi yönetin. Daha önce hiç olmadığı gibi planlama ve ilerlemeyi ödüllendiren ve yöneticilerin hem kulübünüzün hem de kendi kimliğinizi geliştirmesine ve iyileştirmesine olanak tanıyan yeni özellikler ve gelişmiş oyun mekanikleriyle Football Manager 2020'de her karar önemlidir. Merkezde sizinle birlikte yaşayan, nefes alan bir futbol dünyasına tünelden aşağı doğru yürüyün. Fikriniz burada önemlidir! Bu, planlamayı ve bilgiyi ödüllendiren bir dünya, ancak diğer oyunların aksine, takip edilecek önceden tanımlanmış bir son veya senaryo yok – sadece sonsuz olasılıklar ve fırsatlar. Her kulübün anlatacak bir hikayesi vardır ve onu yaratmak size kalmıştır. Futbolun bir hayal oyunu olduğunu söylüyorlar. Yöneticiler özel bir tür hayalperesttir. Hiçbir sorun görmüyorlar, sadece fırsatlar görüyorlar: Kendinizi dünyanın en iyilerine karşı kanıtlama, yeni bir futbol felsefesi geliştirme ve tanıtma, saflarda yetenekleri yükseltme, kulübü daha yüksek seviyelere çıkarma ve bekleyen çatal bıçak takımlarını bitirme şansı. Zirveye nasıl ulaşacağınız tamamen size kalmış. Kararlarınız ve ortaya çıkan sonuçlar sizindir.

 • Dünyanın en büyük 50 futbol ülkesinde kendinizi destekleyin
 • Her seviyedeki 2.500 kulüpten birinde yeni bir başarı çağını yaşayın
 • En iyiyi imzalayın ve geleceği şekillendirin – 500.000'den fazla gerçek oyuncu ve çalışanı keşfedin
 • Taktik vizyonunuzu oluşturun ve onu eğitim alanında hayata geçirin
 • En sürükleyici ve akıllı maç motorumuzla bugüne kadar her topu tekmeleyin

Football Manager 2020'yi İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Football Manager 2020 indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Football.Manager.2020.zip'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Football Manager 2020 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Not: Oyun başlangıçta çökerse, ‘CrackTest klasörüne' ve gösterilen klasörlerden birine gidin, listede CPU'nuzu bulun, klasöre gidin ve 3 dosyanın tümünü kopyalayın, Oyun dizini. CPU modelinizi bulamazsanız, lütfen en yakın olanı seçin. Bir AMD işlemciniz olsa bile Intel CPU çatlaklarını test edebilirsiniz ve bunun tersi de geçerlidir.

Football Manager 2020 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Football Manager 2020 Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 (SP1), 8 / 8.1, 10 (Güncelleme 1803 / Nisan 2018 veya üzeri) – 64 bit
 • İşlemci: Intel Pentium 4 (64-Bit), Intel Core 2 veya AMD Athlon 64 – 2.2 GHz +
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT veya AMD / ATI Mobility Radeon HD 3650 – 256 MB VRAM
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 7 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin