Football Manager 2019 Indir

Football Manager 2019 Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilen PC Oyunu. Football Manager 2019, 2 Kasım 2018’de yayınlandı

Oyun hakkında

Hep daha iyisini yapabileceğini düşündün, değil mi? Daha iyi oyunculara imza attı. Farklı oynadı. Üç puan gizlice. Şimdi futbol hayallerinizi gerçekleştirme şansınız. Daha fazlasını okuyun … bu büyük sözleşmeyi kabul edin ve kulübünüzün dizginlerini elinize alın. Tahtayla hedeflerinizi belirleyin ve oyuncularla çalışın. Kulüpte kimin zamanı bitti ve ilk takıma kim hazır? Gözcüleriniz takımınızı kimin geliştireceğini ve buna gücünüzün yetip yetmeyeceğini biliyor. FM19 sizi güzel oyunun kalbine hiç olmadığı kadar yaklaştırıyor. Yeni özellikler ve geliştirilmiş oyun mekaniği sayesinde, ekibinizi taze ve özgün bir şekilde kontrol edebilir ve böylece yeni bir hikaye anlatma yöntemi geliştirebilirsiniz.

Football Manager 2019’u İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Football Manager 2019 indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Football Manager 2019.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Football Manager 2019 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Football Manager 2019 ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Football Manager 2019 Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’yi sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 (SP1), 8 / 8.1, 10 (Güncelleme 1803 / Nisan 2018) – 64 bit veya 32 bit
 • İşlemci: Intel Pentium 4, Intel Core veya AMD Athlon – 2.2 GHz +
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT veya AMD / ATI Mobility Radeon HD 3650 – 256 MB VRAM
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depo: 7 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin