Flat Eye Indir (v1.0.0)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Flat Eye Free Download PC Oyunu. Flat Eye, 14 Kasım 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Teknolojinin geleceğini insanlıkla bir benzin istasyonundan yönetmek. Flat Eye, yönetim simülasyonu ve anlatı oyununun mükemmel dengelenmiş bir karışımıdır. Dünyanın önde gelen gaz ve teknoloji merkezinin yöneticisi olarak, istasyonunuzu çalışır durumda tutmak, dünyanın ilk gerçek yapay zekasının günlük görevlerini tamamlamak ve insanlığın geleceğini iyileştirmek (veya lanetlemek) için yeni teknolojiler icat etmek sizin işiniz. Yeni modüller keşfetmek için devasa bir teknoloji ağacını keşfedin ve “premium müşterileri” çekmek için bunları istasyonunuza kurun. Bu karakterlerin her biri, etkileşim kurmanız ve etkilemeniz için yanlarında yeni ve anlayışlı bir anlatı getiriyor. Her gün, mağazanızın kazançlarını ve yorumlarını dünyanın ilk yapay zekasına (ve ardından Flat Eye'ın sahibine ve ana şirketine) bildirmelisiniz. Bir uyarı – onları hayal kırıklığına uğratmayın. Flat Eye'ın anlatısı, geri dönen müşterilerin hikayeleri aracılığıyla yeni teknolojileri keşfetmeye odaklanıyor. İstasyonunuza giren herkes önemli değil – “birinci sınıf müşteriler” burada devreye giriyor. Bu “birinci sınıf” karakterler, yalnızca istasyonunuzda kullanılmak üzere belirli bir modül seti mevcut olduğunda görünür. Bu müşterilerin her biri, istasyonun yapay zekası tarafından, araştırıldığında insanlığın geleceği için geniş kapsamlı etkileri olabilecek önemli bir talebe sahip olacak kişi olarak profillendi. İstasyon yöneticisi olarak, “premium müşterilerin” ihtiyaçlarına cevap vermek ve insanlık yararına kararlar almak sizin işiniz olacaktır. Zor bir iş ama asgari ücreti bedava almıyorsunuz!

Flat Eye nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Flat Eye'ın indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Flat Eye'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Flat Eye klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Düz Göz Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Flat Eye ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10+
 • İşlemci: Intel Core i5-7400 / AMD Ryzen 3 1200
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 1050ti / AMD Radeon RX 570
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 5 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin