Five Nights At Freddy’s: Security Breach Indir

Five Nights At Freddy’s: Security Breach Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş ücretsiz indir PC oyunu. Five Nights At Freddy’s: Security Breach 16 Aralık 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Five Nights at Freddy’s: Security Breach, dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından sevilen aile dostu korku oyunlarının en yeni bölümüdür. Freddy Fazbear’ın mega pizza kompleksinde bir gecede mahsur kalan genç bir çocuk olan Gregory olarak oynayın. Gregory, Freddy Fazbear’ın kendisinin yardımıyla, Freddy’nin karakterleri için neredeyse durdurulamaz avdan ve yeniden icat edilen Beş Gece’nin yeni, korkunç tehditlerinden kurtulmalıdır. THE HUNTER AND THE HUNTED – Gece kayıtları başlatıldığında, Freddy Fazbear’ın Mega Pizzaplex’indeki animatronikler izinsiz girenleri durmaksızın takip edecek. Glamrock Chica, Roxanne Wolf, Montgomery Gator ve Pizzaplex muhafızı Vanessa, gerekirse herhangi bir Cotton Candy pizza tezgahını çevirecek – bir yerde çok uzun süre kalmak tavsiye edilmez. HAYATTA KALMAK İÇİN ÖZELLEŞTİR – Alanı izlemek ve tehlikelere karşı rotanızı planlamak için binanın güvenlik kameralarına erişin. Boya kutularını ve oyuncakları devirerek düşmanların dikkatini dağıtın – düşmanlar bulunduğunuz yere sürüklenmeden önce gözden kaybolun. Saklanma noktalarına atlayın ve tehlikenin geçmesine izin verin veya takipçilerinizden kaçmaya çalışın. İstediğiniz gibi oynayın ama uyum sağlamaya hazır olun.

Five Nights At Freddy’s: Security Breach nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Five Nights At Freddy’s: Security Breach indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Five Nights At Freddy’s: Security Breach” seçeneğine tıklayın (bu, indirebileceğiniz 7-zip gerektirir). burada).
 4. Five Nights At Freddy’s: Security Breach klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Five Nights At Freddy’s: Güvenlik İhlali Ücretsiz İndir

Five Nights At Freddy’s: Security Breach Free Download’ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


Torrent

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10 (64 bit)
 • İşlemci: AMD Ryzen 5 3600, Core i5 6600K
 • Hatırlatma: 8 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce GTX 1050 Ti
 • DirectX: Sürüm 12
 • Depo: 80 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?