Five Nights At Freddy’s: Help Wanted Indir (NON-VR)

Freddy’de beş gece: Yardım aranıyor (VR OLMAYAN) Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Five Nights at Freddy’s: Help Wanted (NON-VR) 28 Mayıs 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Freddy’de beş gece: Yardım aranıyor Five Nights evreninden klasik ve orijinal mini oyunların bir koleksiyonudur. FREDDY’S ™’DE yeni ve klasik BEŞ GECE koleksiyonunda en sevdiğiniz katil animatroniklerle korkunç karşılaşmalarda hayatta kalın. “Fantezi ve eğlencenin hayat bulduğu yer!”

Oynamak için HİÇBİR VR başlığı gerekmez. Bu indirme, oyunun VR OLMAYAN sürümüdür.

 • İşe alındınız – Ellerini kirletme vakti. Klostrofobik havalandırma sistemlerini onarın, herhangi bir zamanda etkinleştirilebilen arızalı animatronikleri onarın veya akşamlarınızı gece güvenlik ofisinde geçirin.
 • KUTLAMAK – En sevdiğiniz katil animatroniklerle yüzleşin; Freddy, Bonnie, Chica, Foxy, Springtrap, The Mangle, Funtime Foxy ve Circus Baby.
 • EĞLENCELİ EĞLENCE FİYATLARI – Oyuncaklar, peluş oyuncaklar, bobblehead’ler ve şekerlemeler! Etkileşimli ödül sayacında oynamak için harika ödüller kazanın! Daha fazla SÜPER EĞLENCE EĞLENCE EĞLENCE için daha nadir koleksiyon parçalarının kilidini açmak için iyi gizlenmiş Faz jetonlarını toplayın.
 • PİZZA PARTİSİ – Klasik oyunlardan sahneler güncellendi ve eksiksiz bir deneyim için yeniden oluşturuldu. Freddy ile beş gece, Freddy 2 ile beş gece, Freddy 3 ile beş gece, Freddy 4 ile beş gece ve Freddy ile beş gece: kardeş konumu.
 • OYUNUN İKİ YOLU – Korkuyu düz (VR olmayan) modda veya VR’de yaşayın. Oculus Rift ve HTC Vive desteklenmektedir.

Five Nights At Freddy’s: Help Wanted (VR Olmayan) İndirme ve Yükleme

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Five Nights At Freddy’s: Help Wanted NON-VR indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “FNAF.Help.Wanted.NON-VR.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın. ne alabilirsin Buraya).
 4. Five Nights At Freddy’s: Help Wanted NON-VR klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Five Nights at Freddy’s: Help Wanted (NON-VR) ücretsiz indirme

Five Nights At Freddy’s: Help Wanted Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve diğer programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 8
 • İşlemci: Intel i5-4590 veya üstü / AMD FX 8350 veya üstü
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 970 / AMD R9 390
 • Depo: 11 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin