Fit For a King Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş bir King Free Download PC Oyunu İçin Fit. Fit For a King 5 Eylül 2019'da yayınlandı

Oyun hakkında

Boşanmak ve istediğiniz gibi evlenmek için Kilise'de reform yapın. Yabancı prenseslerle veya en sevdiğiniz kitap rafıyla evlenin. Ya da her ikisi de. Kâhyanı kilitle. hepsini yürüt. Atınızı rahip olarak atayın. Yatağına şövalye. seni kim durduracak Tanrı? Hayır Papa olduktan sonra olmaz. Bu Game of Thrones değil. Bu, Henry VIII'in sadece hayal gücüne sahip olsaydı yaşayacağı gerçek hayattır. İngiltere, 1520. Bu ulusun kralı ya da kraliçesi olarak, altın kumaş alanında rakibiniz Kral Frank'i geride bırakmanız istendi. İş arkadaşlarınızın ve dalkavuklarınızın yardımıyla bunu başarabilirsiniz. Altınınızı kalenin her yerine yanlış yerleştirmenin yanı sıra… tüm o sandıkları bulma ve tüm bu vergileri toplama zamanı! Ülkeyi iflas ettirebilirsin ama en azından bunu yaparken iyi vakit geçireceksin. Özellikler:

 • (M)ary, e(X)ecute, (C)toplam vergiler, (B)less, (K)night, (P)lay Lute ve (R)eform Church dahil olmak üzere 26 Kraliyet Nişanı.
 • Kral veya kraliçe olarak oynayın ve kanunları canınızın istediği gibi yeniden yazın.
 • Doğrusal olmayan macera sanal simülasyonu. Krallığınıza hükmedin veya tercih ettiğiniz gibi onu mahvedin.
 • İnanılmaz tarihsel gerçekçilikte Machiavelli, Kanuni Sultan Süleyman ve daha fazlasıyla tanışın.
 • Visager Music'ten orijinal müzik parçaları ve VIII. Henry'nin başyapıtı Pastime in Good Company'den bir uyarlama.
 • Bir ayı. Dikkat.

Fit For a King'i indirme ve yükleme

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Fit For a King'in indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Fit For a King İçin Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Fit For a King klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Fit for a king ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Fit For a King'i ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7+
 • İşlemci: Intel Pentium E2180 (2*2000) veya eşdeğeri
 • Hafıza: 1 GB bellek
 • Grafik: GeForce 7600GT (256MB)
 • DirectX: Sayı 10
 • Depolamak: 200 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin