Fishing: North Atlantic Indir (v1.5.578.6664)

Fishing: North Atlantic Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş. Balıkçılık: Kuzey Atlantik, 16 Ekim 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Popüler simülasyon oyununun devamı Balıkçılık: Barents Denizi sizi kaptan şapkasını tekrar takmaya davet ediyor: büyük Nova Scotia okyanusunu keşfedin, tamamen yeni balık tutma yöntemlerini deneyin ve ticari balıkçılık simülatöründe çok sayıda son derece ayrıntılı geminin tadını çıkarın Balıkçılık: Kuzey Atlantik. Görkemli dünyasını keşfedin Kanadalı Nova Scotia deniz yaşamının büyük çeşitliliğine hayran kalırken. Kariyerinizi geliştirirken, yükseltilebilir gemiler ve ekipmanlarla balıkçılık bölgelerini keşfedin. Önceki oyunumuz gibi Fishing Barents Sea, Balıkçılık: Kuzey Atlantik gerçek haritalara, teknelere ve balık türlerine dayalı atmosferik ve gerçekçi bir oyun dünyasını deneyimlemenizi sağlar. Gelişmiş atmosferik efektlere, Kuzey Amerika gemilerine ve zıpkınlar, şamandıra balıkçılığı ve ıstakoz kapları gibi balık tutma tekniklerine sahip yeni hava durumu sistemlerine hazır olun. Daha büyük tekneler ve daha iyi ekipman satın almak balıkçılık becerilerinizi artıracaktır.

Fishing’i İndirin ve Yükleyin: Kuzey Atlantik

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Fishing: North Atlantic indirme işlemi tamamlandığında, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Balık Avlamaya Çıkart: Kuzey Atlantik” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir) Buraya).
 4. Fishing: North Atlantic klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Balıkçılık: Kuzey Atlantik Ücretsiz indirme

Balık tutmaya başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile Kuzey Atlantik Ücretsiz İndirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT::
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 8.1 64 bit
 • İşlemci: 3 GHz çift çekirdekli
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: DirectX 11 uyumlu 2 GB VRAM’li grafik kartı (Nvidia Geforce GTX 750 veya daha iyisi veya karşılaştırılabilir AMD kartı)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depo: 12 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin