Fisherman’s House Indir


Fisherman's House Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Balıkçının Evi 7 Ocak 2023'te vizyona girdi.

Oyun hakkında

Korkunç balıkçı tarafından gizemli bir şekilde yakalandınız. Balıkçı, kurbanlarını daha sonra yemek için kaçırmasıyla ünlüdür. siparişiniz? Balıkçılar sizi öldürmeden olabildiğince çabuk kaçmak için. Balıkçının evi bu oyunda sizi bekliyor. Bu evde evden kaçmanıza yardımcı olabilecek her türlü alet ve anahtar var. Ama dikkatli olmalısın çünkü balıkçı çok dikkatli dinliyor. Özellikler:

 • Rastgele Oluşturulan Bulmacalar – Her oyun, anahtarlar veya araçlar gibi öğeleri gizlemek için rastgele oluşturulmuş yeni konumlar içerir.
 • Farklı Zorluk Seviyeleri — Balıkçının hareket hızını değiştiren farklı zorluk seviyeleri vardır.
 • Sizi duyabilir — Sadece oyunda çıkardığınız sesler değil, mikrofonunuz da oyunun bir parçasıdır. Ancak istenirse mikrofon kapatılabilir.
 • VR Modu — Fisherman's House'u daha önce hiç olmadığı gibi oynayın! Yepyeni bir deneyim için favori VR kulaklığınızı kullanın.

Balıkçı Evi nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Balıkçı Evi'nin indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Balıkçı Evi'ne Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, onu da satın alabilirsiniz. burada).
 4. Fisherman's House klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Balıkçının evi ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantı ile Fisherman's House'u ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 (64 bit)
 • İşlemci: AMD Ryzen 5 3600, Core i5 6600K
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 730
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 4 GB kullanılabilir depolama alanı
 • SG desteği: SteamVR. sadece ayakta

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin